خانه آخرین خبرها مایکل مک اِلهتون در صحنه ی آغازین فیلم Justice League (لیگ عدالت) حضور دارد

مایکل مک اِلهتون در صحنه ی آغازین فیلم Justice League (لیگ عدالت) حضور دارد

۰

بیاتومگ – بازیگر سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، مایکل مک اِلهتون تصدیق کرده است که او در فیلم Justice League (لیگ عدالت) به کارگردانی زاک اسنایدر نقشی دارد. این بازیگر بیش ۷۰ نقش را در آثار مختلف به تصویر کشیده است اما بارزترین نقشش را می توان نقش روس بولتون در سریال فانتزی حماسی شبکه ی HBO دانست. دیگر اثر او که در آینده بر روی پرده ی نقره ای دیده خواهد شد، فیلم King Arthur: Legend of the Sword (شاه آرتور: افسانه ی شمشیر) می باشد.

در مصاحبه، او فاش نکرد که در فیلم لیگ عدالت نقش چه کسی را ایفا می کند، ولی او وعده ی یک سکانس آغازین حماسی و یک سبک و تن گیراتر نسبت به فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) را داده است. او بیان می کند:

“به نظر می رسد که قرار است شایعات و احتمالا زیادی حول فیلم لیگ عدالت باشد، من فکر می کنم که احتمالا این تفاوت اصلی و اساسی از فیلم بتمن در برابر سوپرمن می باشد. من صحنه ای که بازی کرده ام را دیدم و قرار است که آن یک سکانس آغازین بزرگ باشد. این صحنه در واقع تاریک است ولی این کار در مسیر و روشی خوب انجام شده است. این یک صحنه از کتاب کمیک بوده است ولی من فکر می کنم که می شود به آن جزییات زیاد و شیرین کاری های بیشتری اضافه کرد.”

فیلم Justice League (لیگ عدالت)

وقتی که در مورد کارگردان زاک اسنایدر سوال شد، او پاسخ داد:

“او فقط برای آن کتاب های کمیک زندگی می کند. او کاملا به آنها عشق می ورزد و از طرفداران آنها می باشد. او خواسته ی دقیقش را می داند و در عین حال به طرز شگفت انگیزی سخت گیر نیست و به پیشنهادات از طرف بازیگران توجه می کند. مقدار زیادی از آزادی و راحتی را هنگام کار با او تجربه کردم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *