بیاتومگ – با اینکه پخش این سریال تا یک سال دیگر شروع نخواهد شد ولی به نظر می رسد که از همین الان شبکه ی Freeform اقدام به تبلیغات برای این سریال مارولی کرده است. در همین راستا، این شبکه اولین تریلر رسمی سریال Cloak & Dagger (با نام فارسی شنل و خنجر) منتشر کرده است که در زیر می توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

سریال کلوک و داگر یک سریال نوجوانانه بر اساس شخصیت های دوست داشتنی کمیک می باشد. تندی بوون (اولیویا هولت) و تایرون جانسون (اوبری جوزف) از زمینه های کاملا متفاوت می آیند و هر دوی آنها با رازی بزرگ شده اند که هرگز جرات نداشته اند تا آن را با کس دیگری در میان بگذارند.

این سریال با همکاری استودیوی مارول و شبکه ی ای بی سی به تولید می رسد. جو پوکاسکی (Underground, Heroes) مدیر و تهیه کننده ی اجرایی سریال خواهد بود و تهیه کنندگان اجرایی دیگر نیز جف لئوب و جیم چوری (Luke Cage, Iron Fist) خواهند بود. جینا پرینس-بایدوود (Love & Basketball) قرار است که اولین قسمت را کارگردانی کند.

این سریال با بازی آندریا راث (Rescue Me, Blue Bloods)، گلوریا روبن (ER, Mr. Robot)، مایلز ماسیدن (Bloodline, Queen Sugar)، کارل لاندشتد (Grey’s Anatomy, Conviction)، جیمز سایتو (Life of Pi, The Devil’s Advocate) و جی.دی اوِرمور (True Detective, The Walking Dead) می باشد. این سریال در ۱۰ قسمت یک ساعته در سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

تریلر سریال Cloak & Dagger (کلوک و داگر)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰p | دانلود مستقیم ۷۲۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *