بیاتومگ – تنها دو فصل به پایان سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) مانده است. اخیرا تاریخ پخش فصل هفتم نیز مشخص شد و تنها چیزی که می توان انتظار داشت، انتشار تریلری کامل از آن می باشد. با توجه به اینکه تنها چند ماه تا شروع پخش مانده است، پس می توان انتظار داشت که در هفته های پیش رو، تریلری کامل را شاهد باشیم. اما الان یک سری تصاویر رسمی از فصل ۷ سریال منتشر شده است که کاراکترها را در لباس های زمستانی نشان می دهد. در زیر می توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

شبکه ی HBO به طور رسمی تاریخ شروع پخش این فصل را روز دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ (۱۶ جولای ۲۰۱۷) اعلام کرده است. فصل جدید این سریال محبوب نسبت به دیگر فصل های این سریال، قسمت های کوتاه تری خواهد داشت و تنها شامل ۷ قسمت می باشد.

در پایان فصل گذشته، اژدهایان دنریس (امیلیا کلارک) و ارتش عظیمش سرانجام در راه وستروس هستند، که در آن سرسی (لنا هیدی) بعد از مرگ پسرش، الان ملکه می باشد. ارتش شاه شب (ولادیمیر فاردیک) به سمت جنوب در حرکت است و به نظر یک جنگ قریب الوقوع در راه است.

هر چند که ما دقیقا نمی دانیم که چه اتفاقاتی در راه است، البته به جز زمستان، میسی ویلیامز که نقش آریا استارک را بازی می کند، در صفحه اجتماعی خودش اشاره کرده است:

“به تازگی خواندن فیلمنامه ی فصل ۷ را تمام کردم، واقعا آن دارد به واقعیت تبدیل می شود. من می خواهم که به شما بگویم که خودتان را آماده کنید … ولی هیچگونه نمی توانید برای این آماده شوید. این خیلی هیجان انگیز است.”

این سریال بر اساس سری کتاب های A Song of Ice and Fire (نغمه های یخ و آتش) نوشته ی جرج آر.آر مارتین می باشد ولی فصل گذشته ی سریال از کتاب ها پیشی گرفته است.

تصاویر فصل ۷ سریال بازی تاج و تخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *