خانه آخرین خبرها تیسا فارمیگا به فیلم The Nun (راهبه) پیوست

تیسا فارمیگا به فیلم The Nun (راهبه) پیوست

۰

بیاتومگ – گزارش شده است که تیسا فارمیگا توسط کمپانی برادران وارنر برای بازی نقش اصلی در نسخه ی فرعی فیلم The Conjuring (احضار روح) به نام The Nun (راهبه) انتخاب شده است. این بازیگر که خواهر جوان تر بازیگر فیلم احضار روح، ورا فارمیگا می باشد، با دیگر بازیگر فیلم یعنی دیمین بایکر (The Hateful Eight, Weeds) و کارگردان کورین هاردی همکاری خواهد داشت.

جیمز وان در شبکه ی اجتماعی خودش گفته است:

“به تیسا فارمیگا برای پیوستن به این خانواده خوش آمد می گوییم. هدف ما همکاری با کل خانواده ی فارمیگا می باشد!”

فیلم The Conjuring (احضار روح) و Annabelle در حال حاضر در فروش جهانی خود ۸۹۵ میلیون دلار بدست آورده اند. فیلم The Conjuring (احضار روح) در سال ۲۰۱۳ توانست با وجود ۲۰ میلیون دلار هزینه ی ساخت، فروشی ۳۱۸ میلیون دلاری داشته باشد. دنباله ی این فیلم نیز با بودجه ی ۴۰ میلیونی توانست فروش ۳۲۰ میلیونی را تجربه کند، فیلم Annabelle نیز با بودجه ی کمتر از ۷ میلیون دلار توانست در گیشه فروش ۲۵۷ میلیونی را در سال ۲۰۱۴ داشته باشد.

کورین هاردی که قبلا انیمیشن کوتاه Butterfly، فیلم ترسناک The Hallow (توخالی) و موزیک ویدیوهای زیادی را کارگردانی کرده است، قرار است که کارگردانی فیلم راهبه را بر عهده داشته باشد. فیلم The Nun (راهبه) نوشته ی گری دابرمن و جیمز وان و به تهیه کنندگی وان و پیتر سافرن می باشد، این فیلم محصول کمپانی New Line Cinema دومین نسخه ی فرعی فیلم The Conjuring (احضار روح) بعد از فیلم Annabelle (آنابل) می باشد.

تاریخ اکران فیلم The Nun (راهبه) ۲۳ تیر ۱۳۹۷ (۱۳ جولای ۲۰۱۸) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *