بیاتومگ – امروز کمپانی CBS Films اولین تصویر از خانم هلن میرن در فیلم در حال ساخت Winchester (وینچستر) منتشر کرده است که در زیر می توانید مشاهده کنید. این فیلم هیجان انگیز و ماورالطبیعی در حال حاضر تحت کارگردانی مایکل و پیتر اسپیریگ (Predestination) و نویسندگی تام وان در حال تولید می باشد. دیگر بازیگرانی که این بازیگر برنده جایزه اسکار را همراهی می کنند، جیسون کلارک، سارا اسنوک، انگوس سمپسون می باشند. این فیلم قرار است که در سال ۲۰۱۸ بر روی پرده نقره ای برود.

فیلم وینچستر داستان اسحله ی گرم به ارث رسیده به سارا وینچستر را دنبال می کند که متقاعد شده است که او توسط روح شخصی که با تفنگ وینچستر کشته شده است، مرتبا مورد اذیت قرار می گیرد. پس از مرگ ناگهانی همسر و فرزندش، او خودش را وقف طراحی و ساخت عمارتی عظیم می کند تا ارواح شیطانی را در آن نگه دارد. اما هنگامی که اریک پرایس که یک روانشناس دیر باور اهل سانفرانسیسکو می باشد به املاک او فرستاده می شود تا سلامت ذهنی و عقلانی خانم وینچستر را بررسی کند، او در می یابد که وسواس این خانم ممکن است که دیوانگی نباشد. فیلم وینچستر مخاطبان را وارد هزارتویی پر پیچ و خم می کند که شبیه به خانه ای است که اعتقاد بر این است که یکی از مکان هایی می باشد که ارواح بیشترین رفت و آمد را دارند.

تهیه کنندگان اجرایی این فیلم بندیکت کارور، دنیل دایموند و تونی آرمبروست می باشند. دیگر تهیه کننده ها نیز اندی تراپانی، تونی لیانوز، برایان گیلبرت، مارک شیپر و سایمون آواکس می باشند.

تصویر فیلم وینچستر

هلن میرن – فیلم Winchester (وینچستر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *