بیاتومگ – با اینکه فروش هشتمین قسمت از سری فیلم های سریع و خشن به نام The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) همچنان در حال کاهش می باشد ولی این فیلم برای سومین هفته ی پیاپی صدرنشینی جدول باکس آفیس را حفظ کرده است. این هفته نیز با وجود سه فیلم تازه واردی که خود را به ۱۰ فیلم پر فروش هفته رساندند، فیلم سرنوشت خشمگین توانست با فروش ۲۵ میلیون دلاری و با وجود ۴۷ درصد افت فروش نسبت به هفته گذشته، همچنان صدرنشین باقی بماند. با این افت فروش های پیاپی و شدید فیلم سریع و خشن، انتظار می رود که این آخرین صدرنشینی این فیلم در باکس آفیس باشد و می توان پیش بینی کرد که فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان ۲) در هفته ی آینده، این جایگاه را به راحتی از فیلم سریع و خشن برباید.

در جایگاه دوم فیلم تازه وارد How to Be a Latin Lover (چگونه یک عاشق لاتین شویم) قرار دارد. این فیلم کمدی در اولین هفته از اکرانش توانست با فروش ۱۵ میلیون دلاری خود را بالاتر از دو فیلم تازه وارد دیگر قرار دهد. با اینکه حضور این فیلم در رده دوم شگفت انگیز است ولی انتظار می رود که در هفته ی آینده جایگاه فیلم سقوط کند و افت فروش شدیدی را تجربه کند و اگر خواسته باشیم منصفانه بنگریم، تمام فیلم های حال حاضر در هفته آینده دچار افت فروش می شوند، و تنها دلیل آن نیز اکران یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال ۲۰۱۷ و یکی از فیلم کمپانی مارول می باشد.

در رده سوم این هفته ی باکس آفیس، فیلم هندی Baahubali 2: The Conclusion (باهوبالی ۲: استنتاج) قرار دارد. این فیلم اکشن و ماجراجویی که دنباله ی فیلم اولش می باشد، در اولین هفته از اکرانش در تنها ۴۲۵ سینما، به فروش ۱۲ میلیون دلاری دست یافته است. فیلم اول این سری فیلم که ساخته ی کمپانی Great India Films می باشد، در اکرانش در داخل آمریکا تنها فروش ۶.۷ میلیون دلاری را بدست آورده بود. شگفتی فروش این فیلم در این است که آن تنها در ۴۲۵ سینما به اکران در آمده است و در مقایسه با فیلم رده دوم باکس آفیس که در ۱۱۱۸ سینما به اکران درآمده است، رقمی واقعا تعجب برانگیز است.

فیلم سوم تازه وارد این هفته نیز فیلم The Circle (دایره) می باشد. این فیلم که به دلایلی در زبان فارسی به نام سیرکل نیز خوانده می شود، با بازی ستارگان بزرگی همچون اما واتسون و تام هنکس می باشد. این فیلم هیجان انگیز و مدرن که محصول مشترک کشور امارات متحده عربی و آمریکا می باشد در اولین هفته از حضورش در گیشه، ۱۱ میلیون دلار را به ارمغان آورده است. شروع نا امید کننده ی فیلم کمی بحث بر انگیز می باشد ولی با این حال باید دید که در هفته های پیش رو فروش فیلم چگونه تغییر می کند. با این حال حضور اما واتسون و تام هنکس در فیلمی علمی-تخیلی و اجتماعی که به برخی از مسائل شخصی و دنیای امروز می پردازد، جالب توجه می باشد.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱The Fate of the Furious۲۵۱۹۸۲۵۰۳
۲ How to be a Latin Lover۱۵۱۵-۱
۳Baahubali 2: The Conclusion۱۲۱۲-۱
۴The Circle۱۱۱۱۱۸۱
۵The Boss Baby۱۱۱۵۰-۵
۶Beauty and the Beast۸۴۸۲۱۶۰۷
۷Going in Style۴۳۸۲۵۴
۸Gifted۴۱۷-۴
۹ Smurfs: The Lost Village۴۳۸۶۰۴
۱۰Unforgettable۳۹۱۲۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *