خانه آخرین خبرها سریال Black Lightning (آذرخش سیاه) به شبکه سی دبلیو می آید

سریال Black Lightning (آذرخش سیاه) به شبکه سی دبلیو می آید

۰

بیاتومگ – شبکه سی دبلیو به طور رسمی اعلام کرده است که دستور ساخت یک فصل کامل از سریال Black Lightning (آذرخش سیاه) را داده است. علاوه بر این، این شبکه سریال اقتباسی کمیکی iZombie (من زامبی) را برای فصل ۴ و سریال نسخه فرعی سریال The Vampire Diaries یعنی The Originals را برای فصل ۵ تمدید کرده است. همچنین سریالی به نام Life Sentence (حبس ابد) را با بازی لوسی هیل در دست ساخت قرار داده است.

کمیک آذرخش سیاه توسط تونی ایزابلا و تروور وان ایدن ساخته شده است و اولین حضور آن به اوایل دهه ی ۷۰ میلادی باز می گردد. داستان آن در مورد جفرسون پیرس می باشد که با توانایی ایجاد و تغییر در میدان های الکترومغناطیسی به دنیا آمده است. اگر چه پیرس بعد از به قتل رسیدن پدرش شهر متروپلیس را ترک کرده بود، اما با همسر و دخترش دوباره به آنجا بر می گردد. او به عنوان مدیر یک مدرسه مشغول به کار می شود و بعد از اینکه یکی از دانش آموزان مدرسه درگیر خشونت های گنگستری می شود، تصمیم می گیرد تا از قدرتش استفاده ی مفیدی داشته باشد.

سریال آذرخش سیاه با بازی کرس ویلیامز (Hart of Dixie) در نقش اصلی می باشد. گرگ برلانتی، سلیم عقیل، مارا براک و سارا شکتر تولید کنندگان اجرایی می باشند. سلیم عقیل قسمت آزمایشی را کارگردانی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *