بیاتومگ – با باکس آفیسی دیگر همراه با ما باشید. در نهایت مدت ها انتظار برای اکران فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 (نگهبانان کهکشان ۲) به پایان رسید و این فیلم در اولین هفته از اکران خود طرفداران دنیای مارول را به گیشه کشاند و با فروش ۱۸۳ میلیون دلاری در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفت و قدرت خود را به رخ رقیبان کشید.

این فیلم که دومین فیلم از سری فیلم های نگهبانان کهکشان می باشد، با بودجه ای ۲۰۰ میلیون دلاری پا به گیشه گذاشته است. همانطور که کسانی که همراه ما می باشند می دانند که این جدول تنها فروش داخل آمریکا را بیان می کند پس این فیلم تنها در داخل آمریکا ۱۸۳ میلیون دلار فروش داشته است و در خارج از آمریکا فروش ۳۲۵ میلیون دلاری را تجربه کرده است که فروش جهانی این فیلم را به رقم ۵۰۸ میلیون دلار در اولین هفته می رساند. این فیلم که به نویسندگی و کارگردانی جیمز گان می باشد، شروعی برای ادامه دیگر فیلم های ابرقهرمانی امسال می باشد. مسلما در هفته ی آینده این فیلم فروشی این چنینی نخواهد داشت و با افت فروش رو به رو می شود ولی احتمال اینکه صدر جدول را از دست بدهد خیلی کم است.

در رده ی دوم جدول این هفته، فیلم سریع و خشن ۸ به نام The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) می باشد و همانطور که در هفته ی گذشته پیش بینی می کردیم با اکران فیلم نگهبانان کهکشان ۲، فیلم سریع و خشن ۸ با افت فروش زیادی رو به رو خواهد شد. این هفته این فیلم تنها به فروش ۱۱ میلیون دلاری در داخل آمریکا اکتفا کرده است و ۵۶ درصد افت فروش نسبت به هفته ی گذشته را به خود دیده است.

دیگر فیلم های جدول باکس آفیس نیز فیلم های تازه وارد نیستند و چندین هفته است که بودن در گیشه را تجربه کرده اند. نا گفته نماند که تمام این فیلم ها با افت فروش های تقریبا بالایی مواجه شده اند که تنها دلیل آن نیز ورود فیلمی از دنیای سینمایی مارول می باشد.

تمامی مبالغ به میلیون دلار و تنها محدود به فروش داخل آمریکا می باشد.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱Guardians of the Galaxy Vol. 2۱۸۳۱۸۳۲۰۰۱
۲The Fate of the Furious۱۱۲۰۹۲۵۰۴
۳The Boss Baby۷۱۵۷-۶
۴ How to be a Latin Lover۶۲۲-۲
۵Beauty and the Beast۶۴۸۹۱۶۰۸
۶The Circle۵۱۷۱۸۲
۷Baahubali 2: The Conclusion۴۱۷-۲
۸Gifted۲۲۰-۵
۹Going in Style۲۴۱۲۵۵
۱۰ Smurfs: The Lost Village۲۴۱۶۰۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *