خانه آخرین خبرها شخصیت منفی فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) مشخص شد

شخصیت منفی فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) مشخص شد

۰

بیاتومگ – گزارش شده است که کمپانی فاکس قرن بیستم، بازیگر جک کِسی (The Strain, Baywatch) را برای ایفای نقش شخصیت منفی اصلی فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) انتخاب کرده است. در خبری غیر رسمی نیز بیان شده است که جک کسی نقش یک جهش یافته ایرلندی به نام بلک تام کسیدی را به تصویر می کشد که برای اولین بار در سری کتاب های کمیک Uncanny X-Men به نویسندگی کریس کلرمونت و در شماره ۱۰۱ در سال ۱۹۷۶ ظاهر شده است. او که دشمن مکرر ایکس من و ددپول می باشد، قدرت و توانایی اصلی اش، خارج کردن انرژی از گیاهان و اشیا چوبی است.

کسی بعدا در بازسازی فیلم Death Wish (آرزوی مرگ) به کارگردانی الی روث و در نقش مقابل بروس ویلیس دیده خواهد شد و همچنین در فیلم Horse Soldiers (سواره نظامان) در کنار کریس همسوورث و مایکل شانون به ایفای نقش خواهد پرداخت.

همانطور که در فیلم اول به آن اشاره شده بود، فیلم دوم قرار است که کیبل، پسر ارشد و از آینده ی سایکلاپس را معرفی کند. این شخصیت یکی از واسطه های داستان های پیچیده تر کتاب های کمیک می باشد، پس مشخص نیست که داستان پشت کیبل بر روی پرده ی نقره ای چگونه ای خواهد بود. این نقش را جاش برولین به تصویر می کشد.

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

در همین حین، گفته شده است که در ددپول ۲ جهش یافته ای به نام دومینو نیز به تصویر کشیده خواهد شد. این نقش را نیز زَزی بیتز ایفا می کند.

با وجود اینکه هنوز در حال تولید فیلم ددپول ۲ می باشند، از برنامه ها این گونه برداشت می شود که در حال حاضر تولید فیلم سوم ددپول که به یک تیم کامل از مردان ایکس جان خواهد داد، در جریان است.

دیوید لیچ که سکان دار فیلم John Wick (جان ویک) بوده است، به عنوان کارگردان فیلم Deadpool 2 (ددپول) انتخاب شده است. فیلمنامه ی این فیلم را نیز رت ریس و پاول ورنیک، نویسنده های فیلم قبلی، بر عهده دارند. بار دیگر نیز رایان رینولدز به همراه سایمون کینبرگ و لورن شولر دونر تهیه کنندگی فیلم را بر عهده خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *