خانه آخرین خبرها تاریخ پخش فصل ۴ سریال The Last Ship (آخرین کشتی) مشخص شد

تاریخ پخش فصل ۴ سریال The Last Ship (آخرین کشتی) مشخص شد

۰

بیاتومگ – پس از یک پایان متفاوت نسبت به بقیه سریال در فصل سوم، تاریخ پخش فصل ۴ سریال The Last Ship (آخرین کشتی) به طور رسمی اعلام شده است. شروع فصل ۴ سریال در روز دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ (۲۰ آگوست ۲۰۱۷) خواهد بود.

سریال آخرین کشتی که با بازی آدام بالدوین و بریجت ریگان می باشد، بر اساس رمان مشهور ویلیام برینکلی است و پسایند و عواقب های یک فاجعه جهانی را دنبال می کند که تقریبا جمعیت جهان را نابود کرده است. به دلیل موقعیتش، ناوشکن نیروی دریایی یو.اس.اس ناتان جیمز از سقوط قربانی ها به یک فاجعه ویرانگر جلوگیری به عمل می آورد. حال مدیر عملیاتی ناو، کاپیتان تام چندلر (Dane) و خدمه اش باید با واقعیت زندگی جدیدشان در دنیایی رو به رو شوند که در آن، ممکن است آنها از تعداد کم بازمانده ها باشند.

در طی سه فصل سریال، ناوشکن یو.اس.اس ناتان جیمز وسیله مرکزی برای کشف و توزیع درمان برای آنفولانزای سرخ بوده است، در نتیجه بهبود جهانی نزدیک است. پس از حوادثی سرد در پایان فصل ۳، تام چندلر از عناوین قهرمانانه و مسئولیت هایش دست برداشته است و به دنبال آرامش و گمنامی به همراه خانواده اش در یک دهکده ماهیگیری در یونان زندگی می کند.

فصل ۴ سریال The Last Ship (آخرین کشتی)

در همین حال، کاپیتان اسلاتری (بالدوین) و خدمه کشتی ناتان جیمز پی می برند که ویروس به جایی دیگر منتقل شده و حال محصولات غذایی جهانی را آلوده کرده و بشریت را به آستانه قحطی رانده است. همانطور که کشتی در میان دریای مدیترانه سفر می کند تا راه حلی برای این مشکل بیابند تا بتوانند مواد غذایی جهانی را سالم نگه دارند، چندلر با دشمانش در یونان رو به رو می شود. سفر قهرمانامه او به یک بازگویی مدرن از داستان اودیسه تبدیل شده است.

فصل سوم سریال آخرین کشتی به طور میانگین در هر قسمت حدود ۷ میلیون بیننده را به خود اختصاص داده بود. طی سه فصل اول، سریال به یکی از ۱۰ سریال برتر درام تابستانی برای افراد ۱۸ تا ۴۹ سال تبدیل شده است.

دیگر بازیگران فصل چهارم سریال آخرین کشتی، چارلز پارنل، تراویس ون وینکل، ماریسا نایتلینگ، کریستینا المور، جوکو سیمز، برن فاستر و کوین مایکل مارتین می باشند. این سریال توسط Studio T در همکاری با Platinum Dunes تولید می شود و تهیه کنندگان اجرایی آن نیز فیلمسازان مشهور مایکل بی، برد فولر و اندرو فرم می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *