بیاتومگ – هر چند که ما این هفته در WestWorld نیز صرف شناخت بیشتر دلورس با بازی اوان ریچل وود کردیم که یکی از صحنه های چشم گیر این قسمت، صحبت های او با برنارد با بازی جفری رایت، که فهمیده می شود که هدف از این بازجویی ها، بررسی اشکالات نیست بلکه او انگیزه های پنهانی دارد.

تندی نیوتن - وست ورد
تندی نیوتن – وست ورد

میزبانی که این هفته بیشتر روی آن تمرکز شده بود، خانم تندی نیوتن در نقش میو میلی است. همانند دلورس، او مشکلی با آنچه خاطره به نظر می رسد دارد و او یک رویای وحشتناک را می بیند که در آن خانه او توسط بومیان مورد حمله و غارت قرار می گیرد. این یک شانس شگفت انگیز برای نیوتن است که به ما نشان دهد که چه کاری می توانیم انجام بدهیم، مخصوصا زمانی که در حین کابوس دیدن، سعی دارد از خواب بیدار شود ولی در حین تعمیر بدنش در تاسیسات دلوس بر می خیزد که برای او همانند تصوری از جهنم است، اوضاع زمانی بدتر می شود که او تصویر درستی از واژه اوه خدای من! آنها تدی را کشتند! می دهد زمانی که تدی بعد از تیر خوردن در بار برای تعمیر آورده می شود و میو با این صحنه دلخراش مواجه می شود.

آنتونی هاپکینز - وست ورد
آنتونی هاپکینز – وست ورد

 فورد

تصاویر مذهبی این هفته نیز باقی می ماند، آنتونی هاپکینز در نقش فورد زمانی که با کودک سرگردان در پارک مواجه می شود و از صحبت هایش می توان نتیجه گرفت که او به دنبال خدایی در پارک است. او افکاری برای برپایی داستانی جدید دارد در حالی که به کلیسایی کوچک نگاه می کند.

وست ورد - WestWorld
وست ورد – WestWorld

ویلیام و لوگان

این اولین بار است که با مهمانان همراه میشویم، ویلیام با بازی جیمی سایمپسون و بن بارنز در نقش لوگان ظاهر شدند. آنها دو مرد بسیار متفاوت هستند، یک ترسو و مهربان و دیگری کسی که از چاقو زدن به میزبانی پیر ابایی ندارد. انرژی سایمپسون به خوبی به کار گرفته شده است و همچنین بارنز نیز نقش یک عوضی را به خوبی بازی می کند. آنها هنوز کار خاصی انجام نداده اند. شاید ممکن است ما تصویر واضحی از ویلیام داشته باشیم، و شاید او به دلورس ربطی دارد.

جفری رایت و آنتونی هاپکینز - وست ورد
جفری رایت و آنتونی هاپکینز – وست ورد

برنارد

برخی از لایه های زیرین برنارد این هفته نشان داده شد، ما متوجه شدیم که او یک رابطه با ترزا  کالن دارد و نظرات او و همکارانش در مورد مخلوقاتشان کاملا متفاوت است. آقای رایت یک انتخاب عالی برای این نقش می باشد و او بدون آنکه چیزی بگوید، تمام چیز ها را بیان میکند. در جایی دیگر در مرکز ما متوجه می شویم که اشکالات میزبانان تصادفی نیست.

اد هریس - وست ورد
اد هریس – وست ورد

مرد سیاه پوش

اد هریس، حقیقت بیشتری در مورد خودش بیان می کند که او یک بازدید کننده طولانی پارک است، و او به دنبال پیدا کردن آخرین مرحله ی این بازی است. این شما را فراتر می برد که آیا پارک فراتر از تم غربی است؟ یا بازی است که به شما امکان مبارزه با جانوری عجیب را می دهد؟  اد هریس در مقابل جانوری افسانه ای؟ باید ببینیم چه می شود.

خلاصه

اگر در هفته ی پیش شما احساس فرو رفتن در اعماق را داشتید، قسمت دوم بیشتر شبیه یک پرواز می ماند. زمانی که تلولا ریلی در نقش آنجلا به ویلیام توضیح می دهد که هیچ جهت گیری خاصی یا حالت نرمالی وجود ندارد. شاید این قسمت نیز همانند قسمت اول، خوش آمد گویی به پارک باشد، همچنین ما می دانیم که چه اتفاقی در کل قرار است بیافتد، ماموریت این سریال این است آن را از نقطه نظر ربات ها و حس خاص دلورس در شروع انقلاب نمایش بدهد. هر از چند گاهی این احساس می رود که از شهر به سوییت واتر می رویم یا به تاسیسات دلوس وارد می شویم، و این به نظر تریلری برای یک قسمت می باشد، اما در کل توانسته اند آن را با کیفیت نمایش بدهند. بله، همانطور که در بالا ذکر شد برای بررسی سریال، به کمی اطلاعات پایه ای نیاز داریم. آنچه که در پایان از وست ورد انتظار می رود بیشتر از اسلحه و کشتار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *