بیاتومگ – هماهنطور که میدانید فیلم Aquaman (آکوامن) قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران شود که مدتی پس از اکران فیلم Justice League (لیگ عدالت) در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۶ آبان ۱۳۹۶) می باشد. با این حال، در مصاحبه ای با تهیه کننده چارلز روون، او بیان کرده است که فیلم آکوامن شبیه فیلم Wonder Woman (واندر وومن) که بیشتر به اتفاقات قبل فیلم های Man of Steel (مرد پولادین) و Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت) و لیگ عدالت می پردازد، نخواهد بود. او می گوید:

“فیلم آکوامن به فیلم لیگ عدالت رجوع داده خواهد شد. همچنین برخی ارجاعت دیگر نیز وجود دارد که مقدم بر آکوامن است که در فیلم آکوامن خواهد بود. من مطمئن هستم که این مقصد و مفهوم می باشد و جیمز وان نیز مطمئنا مسیر پیش روی خود در فیلم آکوامن را می داند و فیلم جایی در اتفاقات بعد فیلم لیگ عدالت جا می گیرد و به طور قطع فیلم واندر وومن در قبل اتفاقات فیلم مرد پولادین جای می گیرد.

پس این جایی است که دست ما برای کار کردن باز می باشد. ما یک فیلمی می سازیم که به اتفاقات بعد فیلم لیگ عدالت می پردازد، ما می توانیم فیلمی بسازیم که به اتفاقات بعد فیلم بتمن در برابر سوپرمن بپردازد ولی این کار را نمی کنیم. شما نمی توانید فیلمی بین اتفاقات فیلم بتمن در برابر سوپرمن و فیلم لیگ عدالت بسازید ولی ما می توانیم فیلم هایی بسازیم که به اتفاقات بعد فیلم لیگ عدالت بپردازد و همچنین فیلم هایی که به اتفاقات قبل لیگ عدالت می پردازند.”

در فیلم Aquaman (آکوامن) شاهد حضور جیسون موموا به عنوان نقش اصلی خواهیم بود. انتظار می رود که شاهد حضور بزرگتری از این شخصیت در فیلم Justice League (لیگ عدالت) باشیم، فیلمی که به کارگردانی زک اسنایدر قرار است در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۶ آبان ۱۳۹۶) اکران شود و انتظار می رود که در آن امبر هرد نیز در نقش مرا، همسر آکوامن و ملکه آتلاتنیس معرفی شود.

بازیگران دیگری نیز در فیلم حضور دارند که از جمله آن ها می توان به نیکول کیدمن در نقش مادر آکوامن (آتلانتا)، تمیورا موریسون در نقش پدر آکوامن، پاتریک ویلسون در نقش برادر آکوامن (با نام مستعار ارباب اقیانوس)، یحیی عبدالمتین ۲ در نقش بلک مانتا و ویلم دافو در نقش وولکو اشاره کرد. به تازگی نیز حضور دالف لاندگرن در نقش منفی فیلم تایید شده است.

فیلم آکوامن در حال تصویر برداری می باشد و قرار است که در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *