بیاتومگ – بهتر است که در این تابستان از فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) لذت ببرید، زیرا فصل ۸ که فصل پایانی سریال می باشد، ممکن است تا سال ۲۰۱۹ از شبکه HBO پخش نشود. در مصاحبه ای با مدیر برنامه ریزی شبکه یعنی کیسی بلویز، از او پرسیده شد که آیا فصل ۸ سریال در ۲۰۱۸ پخش می شود یا ۲۰۱۹؟

او در پاسخ بیان می کند:

“بله، آنها مجبور هستند تا فیلمنامه قسمت های باقی مانده را بنویسند و برنامه تولید را طرح ریزی کنند. به هنگامی که مدیر اجرایی سریال یعنی دیوید بنیوف و دی.بی وایس نوشته های بیشتری را آماده کند، مسلما ما درک بهتری در مورد برنامه تولید و پخش خواهیم داشت.”

همچنین از کیسی بلویز سوال شد که در مورد دخالت دیوید بنیوف و دی.بی وایس در ۵ نسخه فرعی احتمالی این سریال چه فکری می کند. او در پاسخ می گوید:

“آنها با ایده ی یک سریال با آغاز، میانه و پایان به شبکه اچ بی او آمدند و آنها می خواهند که از ابتدا تا انتهای آن را ببینند. در گفتگویی با آنها، این دو احساس می کنند که اگر نامشان بر روی نسخه های فرعی می باشد، حتی به روشی انفعالی، این به گونه ای چشم داشت و مسئولیت آنها را می رساند.”

او ادامه می دهد:

“آنها همانند طرفدارها می خواهند از سریال لذت ببرند و نمی خواهند که نگران مسائل تولیدی و فیلمنامه باشند. ما امیدواریم که به احترام آنها، نامشان را بر روی نسخه های فرعی داشته باشیم، ولی ما درک می کنیم که چرا آنها این کار را دوست ندارند و نمی خواهند.”

تاریخ شروع پخش فصل ۷ سریال بازی تاج و تخت از روز دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ (۱۶ جولای ۲۰۱۷) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *