خانه آخرین خبرها داستان فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) در آمریکا به وقوع خواهد پیوست

داستان فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) در آمریکا به وقوع خواهد پیوست

۰

بیاتومگ – در حالی که اولین فیلم واندر وومن در حال اکران می باشد و از قضا با استقبال خوبی هم مواجه شده است، کارگردان این فیلم پتی جنکینز که برای کارگردانی فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) نیز با دی سی به توافق رسیده، اعلام کرده است که داستان فیلم بعدی از سواحل آمریکا شروع خواهد شد. جنکینز می گوید:

داستان فیلم در آمریکا خواهد بود. او واندر وومن است و وقت آن رسیده تا به آمریکا بازگردد.

جنکیز قبلا نیز در مورد دوره های زمانی وقوع فیلم اشاره کرده است:

من برنامه هایی برای جالب تر شدن فیلم دارم و در این راه نیز سعی دارم از دوره های زمانی مختلف (گذشته و حال) استفاده کنم. در حال حاضر نمی توانم اطلاعاتی از آن بدهم ولی مطمئن باشید برای فیلم بعدی برنامه های ویژه ای آماده شده است.

تنها مسئله ای که اکنون از فیلم واندر وومن ۲ مشخص است، بازگشت دوباره ی جنکینز به کارگردانی و گل گدات در نقش قهرمان داستان یعنی واندر وومن می باشد.

پتی جنکینز در مورد فیلم واندر وومن ۲ گفته است:

من واندر وومن را ساخته ام و واندر وومن ۲ را نیز خواهم ساخت، فیلمی که به نظرم عنوان جالبی باشد.

تهیه کنندگان فیلم واندر وومن، چارلز روون، زک اسنایدر، دبورا اسنایدر می باشند. از جمله بازیگران این فیلم نیز می توان به گل گدات (The Fast and the Furious و Batman v Superman: Dawn of Justice)، کریس پاین (Star Trek)، رابین رایت (The Girl with the Dragon Tattoo و House of Cards)، دنی هیوستون (Clash of the Titans و X-Men Origins: Wolverine)، این برمنر (Exodus: Gods and Kings و Snowpiercer)، النا آنایا (The Skin I Live In)، کانی نیلسن (Gladiator و Nymphomaniac: Vol. I) و لوسی دیویس (Shaun of the Dead) اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *