خانه آخرین خبرها پتی جنکینز هنوز قراردادی برای کارگردانی فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) امضا نکرده است

پتی جنکینز هنوز قراردادی برای کارگردانی فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) امضا نکرده است

۰

بیاتومگ – ظاهرا کمپانی برادران وارنر از فروش شگفت انگیز فیلم Wonder Woman (واندر وومن) و تحسین منتقدان از آن به شدت گیج و مبهوت است به طوری که ممکن است شایعات اولیه پیرامون بستن قرارداد با بازیگر فیلم یعنی گل گدات و کارگردان آن پتی جنکینز برای دنباله فیلم صحیح نباشند.

در واقع فیلم واندر وومن ۲ به قرارداد گل گدات برای حضور در دنیای گسترده دی سی مربوط می شود ولی جنکینز تنها برای کارگردانی یک فیلم قرارداد امضا کرده است. حال که فیلم سر و صدایی به پا کرده است، جنکینز ممکن است که یک دور مذاکره کوتاه انجام بدهد تا علاوه بر بدست آوردن کارگردانی فیلم دوم، بتواند در کنار جف جانز جایگاهی برای نوشتن فیلمنامه فیلم دوم برای خود باز کند، علاوه بر این، او می تواند به دنبال دیگر فیلم های دی سی نیز باشد.

این حرکت دقیقا شبیه به قرارداد جاس ویدون با کمپانی مارول پس از موفقیت فیلم The Avengers (انتقام جویان) در سال ۲۰۱۲ می باشد. جاس ویدون بر طبق این قرارداد علاوه بر اینکه کارگردانی فیلم Avengers: Age of Ultron (انتقام جویان: عصر اولتران) را بدست آورد، به راه اندازی دیگر فیلم های فاز دوم مارول همچون Thor: The Dark World (ثور: دنیای تاریک) نیز کمک کرده است.

بدون شک، پیگیری دنباله فیلم واندر وومن سریع خواهد بود زیرا فیلم اول در فروش بسیار موفق ظاهر شده است و همین موضوع علاقه سازنده ها و کمپانی را بیشتر می کند.

فیلم واندر وومن در اولین هفته از اکران در سینماها موفق به کسب ۱۴۷ میلیون دلار در داخل آمریکا و ۱۲۵ میلیون دلار در خارج از آمریکا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *