خانه آخرین خبرها سریال Luther (لوتر) برای فصل ۵ تمدید شد

سریال Luther (لوتر) برای فصل ۵ تمدید شد

۰

بیاتومگ – بی بی سی اعلام کرده است که بازیگر و خالق سریال Luther (لوتر) یعنی اردیس آلبا و نیل کراس برای فصل ۵ سریال باز خواهند گشت. نیل کراس فصل جدید و چهار قستمی را قلم خواهد زد و انتظار می رود فیلمبرداری آن نیز از اوایل سال آینده میلادی آغاز شود.

ادریس آلبا بیان کرده است:

“من، نیل و بی بی سی در مورد یک فصل بیشتر صحبت کردیم و من از اینکه قادریم که دوباره آن را با یکدیگر به روی صفحه نمایش بیاریم بسیار هیجان زده ام. من مشتاقانه منتظر پوشیدن دوباره آن کت می باشم.”

کراس نیز که بیشتر در مورد روند بازگشت سریال توضیح داده است، بیان می کند:

“حالا چی؟ این سوالی است که از من و ادریس بسیار پرسیده شده است. بعد از اینکه ما جان لوتر را دیدیم که در میان خیابان های شهرش، خون قرمزش، لندن قدم می زند، چه اتفاقی برای او افتاده است. این نمی تواند پایان باشد، می تواند؟ چیزهای بسیار وجود دارد که ما نمی دانیم. کارهای ناتمام بسیاری وجود دارد. مسئله این است که ما نیز این سوال ها را از خودمان می پرسیدیم. زیرا ما جان را دوست داریم و در تعجبیم که سرنوشتش چی شد. به شخصه خود من از هیولا ها می ترسم. چهره ای در پنجره، دست زیر تخت، سایه ای در پایان خیابان، اگر جان لوتر نباشد، چه کسی می خواهد آنها را متوقف کند؟

در نهایت نیز ما تلفن را برداشتیم و به برخی از دوست های قدیمی مان تماس گرفتیم و از آنها پرسیدیم که آیا دوست دارند بدانند که چه اتفاقی در آینده برای لوتر می افتد. مشخص شد که آنها نیز متمایل هستند. پس این چیزی است که ما می خواهیم انجام بدهیم. ما می خواهیم از ادامه ماجرا آگاه شویم. حالا چی؟ لوتر باز می گردد. این جواب سوال است.”

سریال لوتر برای اولین بار در سال ۲۰۱۰ پخش شد و با بازی ادریس آلبا در نقش اصلی و به عنوان یک کاراگاه خوش فکر می باشد. این سریال برای ادریس آلبا جایزه های فراوانی از مراسم های مختلف فراهم آورده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *