خانه آخرین خبرها رجینالد هالدین فیلم Shadowman (مرد سایه ای) را کارگردانی خواهد کرد

رجینالد هالدین فیلم Shadowman (مرد سایه ای) را کارگردانی خواهد کرد

۰

بیاتومگ – دنیای سینمایی کمپانی Valiant Comics همچنان در حال گسترش یافتن است و در همین راستا نیز خبرهایی منتشر شده است که بیان می کند رجینالد هالدین فیلم Shadowman (مرد سایه ای) را کارگردانی خواهد کرد و فیلمنامه آن نیز بر اساس اصلاحیه ای از فیلمنامه سال ۲۰۱۲ به نویسندگی جی. مایکل استراچسکی و آدام سایمون می باشد.

هالدین با کارگردانی فیلم های کمدی همچون Boomerang و House Party و The Ladies Man در دهه ۹۰ میلادی برای خود آوازه ای به پا کرد و پس از آن نیز به کار در پروژه های سریالی نقل مکان کرد. او با ساخت فیلم بیوگرافی ترگود مارشال به نام Marshall (مارشال) با بازی چادویک بوزمن دوباره به دنیای سینما بازگشت. علاوه بر این، او فیلم Django Unchained (جانگوی رها شده) به کارگردانی کوئنتین تارانتینو را تولید کرده است. همچنین او در پس زمینه یک نویسنده کتاب های کمیک می باشد که در کتاب کمیک Black Panther (پلنگ سیاه) از کمپانی مارول نیز کار کرده است.

شادومن یا مرد سایه ای که در سال ۱۹۹۲ و توسط نویسندگان جیم شوتر، استیو اینگلهارت و مایک منلی خلق شد، یک نوازنده ساکسوفون به نام جک بونیفِیس می باشد که پس از انتخابی اشتباه و ارتباط با یک زن، صبح روز بعد با توانایی های افزایش یافته بیدار می شود. پس از اینکه پوشش شادومن را می گیرد، جک از قدرت افزایش یافته، سرعت، توانایی بازسازی و دید در تاریکی خود استفاده می کند تا با جرائم غیر طبیعی در نیواورلئان مبارزه کند که شامل هیولاها، زامبی ها و ساحری به نام مستر دارک می باشد. کمپانی Acclaim Entertainment چندین بازی از شادومن را در سال های دهه ۹۰ و اوایل دهه ۲۰۰۰ میلادی عرضه کرده است.

در این فیلم، نیروهای تاریکی مصمم هستند تا نیو اورلئان را از آن خود کنند و جک بونیفیس به منظور متوقف کردن آنها باید میراثی که متولد شده است تا از آن حمایت کند را بپذیرد. به عنوان شادومن، جک تنها چیزی است که بین شهرش و ارتشی غیر قابل توصیف از هیولاهایی از فرای شب ایستاده است. او باید بهای گزافی بپردازد و قبل از اینکه مستر دارک دیوار میان واقعیت و تاریکی شیطانی ددساید را از بین ببرد، در توانایی های جدیدش به سرعت ماهر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *