بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تریلر و پوستری از سریال Friends from College (دوستانی از کالج) منتشر کرده است که در ادامه می توانید آنها را مشاهده یا دانلود کنید.

گروهی از دوستان از دانشگاه هاروارد که شامل کیگان-مایکل کی در نقش ایتان، کوبی اسمالدرز در نقش لیزا، آنی پاریسی در نقش سم، نات فاکسون در نقش نیک، فرد ساویج در نقش مکس و جائه سو پارک در نقش ماریان هه، افرادی هستند که در دوره ی جدیدی از زندگی خود قرار دارند، این دانشجویان سابق پا به سن گذاشته تلاش می کنند تا در لحظاتی شاد، نوستالژی را با دوستان قدیمی و عشق های قدیمی خود سپری کنند و اوقات خوش و متعادلی بین بزرگسالی و خوش گذراندن در این دوره تجربه کنند.

کارگردان و مدیر اجرایی سریال دوستانی از کالج نیکولاس استولر (Neighbors، Neighbors: Sorority Rising، Forgetting Sarah Marshall و Get Him to the Greek) می باشد، همچنین فرانسسکا دلبانکو به عنوان تهیه کننده و نویسنده در این سریال ۸ قسمتی حضور دارد.

سریال کمدی Friends from College (دوستانی از کالج) که محوریت آن بر روی خوش گذرانی های بزرگسالان می باشد در تاریخ ۱۴ جولای ۲۰۱۷ (۲۳ تیر ۱۳۹۶) پخش خواهد شد.

تریلر سریال Friends from College (دوستانی از کالج)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰p

پوستر سریال Friends from College (دوستانی از کالج)

سریال Friends from College (دوستانی از کالج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *