بیاتومگ – کمپانی گری استون پیکچرز تریلر جدیدی برای فیلم Midnighters منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را دانلود یا مشاهده کنید.

این فیلم که توسط برنامه ریز جشنواره فیلم لس آنجلس یعنی مارک میهارد به عنوان یک فیلم غیر قابل انعطاف و شدید و همچنین یک فیلم دارای سبک و هیجانی با درخشش بسیار به جلو هدایت شده، توسط برادر رمزی یعنی آلستون رمزی نوشته شده و هر دوی آنها به همراه برادر سومشان یعنی برک رمزی فیلم را تولید کرده اند.

از جمله بازیگرانی که در این عنوان هیجان انگیز حضور دارند می توان به الکس اسو (Starry Eyes, Tales of Halloween)، پرلا هانی-جاردین (Steve Jobs, Spider-Man 3)، دیلان مک تی (Sweet Vicious) و وارد هورتون (Annabelle, The Wolf of Wall Street) اشاره کرد.

خلاصه رسمی داستان به این ترتیب است که نیمه شب و در آستانه شب سال نو، زمانی است که همه امیدها برای آغازی نو به زندگی وارد می شود ولی این موضوع در مورد لیندزی و جف پیتمن صدق نمی کند، آنها که از ازدواجشان خسته شدند بعد از اینکه یک جنایت وحشتناک را مخفی می کنند و خود را در میان یک شبکه هیچکاکی از فریب و جنون گرفتار می یابند، با آزمایش نهایی رو به رو می شوند.

فیلم Midnighters قرار است در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۱۷ (۲۹ خرداد ۱۳۹۶) در جشنواره ی فیلم لس آنجلس به نمایش درآید.

تریلر فیلم Midnighters

 

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *