بیاتومگ – چهره ای مهم به سری فیلم های پارک ژوراسیک و در فیلم Jurassic World 2 (دنیای ژوراسیک ۲) باز خواهد گشت و آن نیز شخصیت دکتر ایان مالکوم با بازی جف گلدبلام می باشد. در مصاحبه ای، تهیه کننده و نویسنده فیلم کالین ترورو بیان کرده است که برای دیالوگ های مالکوم به مرجع اصلی یعنی رمان سال ۱۹۹۰ مایکل کرایتون برگشته و همچنین کمکی از خود جف گلدبلام گرفته است.

او اذعان می کند:

“می دانید، من برای چیزهای زیادی به مایکل کرایتون تکیه و اعتماد کردم. من از نوشته های کرایتون بسیار استفاده کردم. شاید یکی از راهنمایان من در کل این فرایند جف گلدبلام باشد. او با من تماس گرفت و بیان کرد که نگاه کن، من چندین چیز اضافه کردم و فکر کردم که آنها را برای تو اجرا و ایفا کنم. بنابراین، ما برای حدود یک ساعت پشت تلفن با یکدیگر صحبت می کردیم. و منظور من این است که به نظر از نسخه اصلی بهتر بوده است. عالی بود.”

جف گلدبلام – فیلم Jurassic World 2 (دنیای ژوراسیک ۲)

ترورو همچنین در مورد کل دنباله و تغییرات آن نسبت به قسمت اول آن در سال ۲۰۱۵ صحبت کرد. او ادامه داد:

“این فیلم فقط عمیق تر، بیشتر شخصیت محور، و قطعا به حالت تعلیق تکیه می کند به خصوص در نیمه دوم، اکشن بسیار بزرگی در میانه فیلم قرار دارد. دنباله ای از اکشن در میانه فیلم قرار دارد که بسیار دیوانه کننده است.”

او بعدها به کنایه گفت:

“من از کسانی که فکر می کرده اند که هرگز فیلمی دیگر از دنیای ژوراسیک نمی بینند پوزش می طلبم زیرا فکر می کنم جی. ای بایونا [کارگردان فیلم] می خواهد به آنها ثابت کند که اشتباه می کنند.”

انتظار می رود که فیلم دنیای ژوراسیک ۲ در تاریخ ۱ تیر ۱۳۹۷ (۲۲ ژوئن ۲۰۱۸) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *