بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر پوستر آیمکس فیلم Dunkirk (دونکرک) به کارگردانی و فیلمنامه نویسی کریستوفر نولان را منتشر کرده است که می توانید در ادامه آن را مشاهده کنید.

در این فیلم بازیگرانی چون وات هِد (بازیگر سریال Him)، جک لودن (۷۱)، آنرین برنارد (Citadel)، هری استایل (عضو گروه سابق وان دیرکشن)، برنده ی جایزه ی اسکار مارک رایلنس (Bridge of Spies)، کنث برانا (Valkyrie)، کیلیان مورفی (Inception)، جیمر دارسی (Cloud Atlas) و تام هاردی (The Revenant) حضور دارند.

فیلم دونکرک حوادث گروهی چند صد هزار نفری از ارتش بریتانیا و دیگر متفقین را دنبال می کند که در مکانی توسط نیروهای دشمن محاصره شده اند. آنها در موقعیت بسته در ساحل به دام افتاده اند و در همین موقعیت بصورت غیرممکنی باید با نیروهای مقابل روبرو شوند.

نولان در این فیلم خود با چهره های برجسته ای چون هویته ون هویتما (Interstellar، SPECTRE و The Fighter) به عنوان تصویر بردار، ناتان کراولی (Interstellar و The Dark Knight) به عنوان طراح تولید، لی اسمیت (The Dark Knight و Elysium) به عنوان تدوینگر، اندرو جکسون (Mad Max: Fury Road) به عنوان مدیر جلوه های ویژه و هنس زیمر (The Dark Knight و Inception) به عنوان آهنگساز همکاری داشته است.

فیلم دونکرک قرار است در تاریخ ۲۱ جولای ۲۰۱۷ (۳۰ تیر ۱۳۹۶) اکران شود.

پوستر جدید فیلم Dunkirk (دونکرک)

فیلم Dunkirk (دونکرک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *