بیاتومگ – شبکه شوتایم تریلر و پوستری تازه از فصل ۵ سریال Ray Donovan (ری داناوان) منتشر کرده است که در زیر می توانید آنها را مشاهده یا دانلود کنید. پخش فصل ۵ این سریال از روز دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ (۶ آگوست ۲۰۱۷) آغاز می شود.

فصل جدید سریال ری داناوان، ری (نامزد دو جایزه امی، لیو شرایبر) را می یابد که بار دیگر توجه اش را به هالیوود و شرکت دلالی مشهورش بر می گرداند. در همین حین، میکی (برنده جایزه اسکار، جان ویت) از اینکه در نهایت از حضورش در خانه ری استقبال شد و سوگند خورده است که بزهکاری را کنار بگذارد، بسیار خوش حال است.

برنده جایزه اسکار و نامزد چهار جایزه امی بازیگر سوزان ساراندون در نقش غول رسانه ای، سامانتا وینسلو به سریال پیوسته است که از ترس اینکه مبدا آنها بیش از حد بدانند، ری را در مقابل دلالان خود قرار می دهد.

بازیگران مهمان دیگر فصل ۵ سریال نیز شامل برایان وایت (Chicago Fire)، آدینا پورتر (American Horror Story)، ریس کویرو (Entourage)، لیلی سیمونز (Hawaii Five-0)، تارا باک (True Blood)، سی توماس هوول (Criminal Minds) و دومینیک کلمبوس (Sickhouse) می باشد.

از دیگر بازیگران نیز می توان به پائولا مالکومسون، ادی مارسان، دش میهوک، استیون بائر، کاترین منیگ، پوچ هال، کریس دورسی و دوون بگبی اشاره کرد. این سریال که محصول شبکه شوتایم می باشد، توسط دیوید هولاندر، مارک گوردون، برایان زوریف و لو فوزارو تولید و توسط ان بایدرمن ساخته شده است.

تریلر فصل ۵ سریال Ray Donovan (ری داناوان)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰p || دانلود مستقیم ۷۲۰p

پوستر فصل ۵ سریال Ray Donovan (ری داناوان)

فصل ۵ سریال Ray Donovan (ری داناوان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *