بیاتومگ – شبکه سایفای تیزری برای فیلم Sharknado 5 (شارک‌ نادو ۵) یا به طور کامل تر، Sharknado 5: Global Swarming (شارک نادو ۵: هجوم جهانی) منتشر کرده است که در زیر می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. این فیلم به صورت جهانی در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۱۷ (۱۵ مرداد ۱۳۹۶) پخش خواهد شد.

در فیلم شارک نادو ۵ شاهد بازگشت یان زیرینگ و تارا رید در نقش های فین شپارد و آپریل وکسلر خواهیم بود که با تورنادویی پر از کوسه روبرو خواهند شد.

در این فیلم نیز حضورهای کوتاهی از شخصیت های مشهوری همچون فابیو، تونی هاوک، کلی آیکن، اولیویا نیوتون جان، کلوئی لاتانزی، برت مایکلز، مارگارت چو، چارو، گیلبرت گوتفرید، ال روکر، کتی لی گیفورد، هدی کتب، گرگ لوگانیس، تام دیلی، گاس کنورثی، جف راسن، پورشا ویلیامز، تیفانی پولارد، کریس کاتان، کت گرینلیف، رن فولگر و راس مولان دیده می شود.

کارگردان قسمت پنجم فیلم شارک‌ نادو، آنتونی سی. فرانته می باشد که کارگردان چهار نسخه ی قبلی فیلم نیز بوده است و نویسنده ی آن نیز اسکاتی مولن می باشد. در قسمت اول فیلم شارک‌نادو در سال ۲۰۱۳ پخش شد، شاهد وقوع طوفانی پر از کوسه های آدم خوار در لس آنجلس بوده ایم. قسمت دوم فیلم که با نام کامل Sharknado 2: The Second One شناخته می شود، این پدیده در نیویورک اتفاق افتاد، در قسمت ۳ که با نام کامل !Sharknado 3: Oh Hell No شناخته می شود یک اَبَرکوسه در حرکتی ویرانگر از واشنگتن به سمت فلوریدا راه افتاده بود و در قسمت چهارم نیز که نام آن Sharknado: The 4th Awakens است، دوباره شاهد یک طوفان کوسه ای بوده ایم.

تیزر فیلم Sharknado 5 (شارک‌ نادو ۵)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰p || دانلود مستقیم ۷۲۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *