خانه آخرین خبرها فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) به منتقدان نشان داده نمی شود

فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) به منتقدان نشان داده نمی شود

۰

بیاتومگ – به نظر می رسد که منتقدان نیز همانند طرفداران باید برای دیدن فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) صبر کنند. این سریال درام-فانتزی شبکه اچ بی او در طی هفت سال گذشته به یک پدیده جهانی تبدیل شده است که باعث می شود این سریال مستعد آشکار و فاش شدن از طرف کسانی باشد که نمی توانند تا زمان پخش قسمت ها صبر کنند. به همین دلیل نیز فصل جدید سریال در خفا و پنهان کاری می باشد تا تمام داستان را محفوظ نگه دارند و آن را برای طرفداران تا زمانی که پخش می شود داغ و شگفت انگیز حفظ کنند.

در حال حاضر این فصل با انتشار عکس ها و موضوعات ریز از داستان رو به رو است. در گذشته نیز، سریال بازی تاج و تخت زمانی که قضیه به مخفی نگه داشتن قسمت ها می رسیده، با بدشانسی رو به رو شده است، به عنوان مثال، زمانی که چهار قسمت ابتدایی فصل ۵ سریال در اینترنت پخش شد. امسال مدیران اجرایی دیوید بنیوف و دن وایس اقدامات منحصر به فردی را در پیش گرفته اند تا مطمئن شوند که سریالی که بیشترین دانلود غیرقانونی را در سراسر جهان دارد، بار دیگر قربانی نشت و افشاسازی نمی شود.

به طور معمول، تمامی فیلم ها و سریال ها قبل از اکران و پخش به صورت اختصاصی در دسترس منتقدان و مطبوعات قرار داده می شود ولی بنابر گزارش ها، شبکه اچ بی او هیچ کدام از قسمت های فصل هفتم سریال بازی تاج و تخت را در دسترس منتقدان قرار نمی دهد. این اولین باری نیست که شبکه این تصمیم را در مورد این سریال می گیرد و بعد از اینکه قسمت های ابتدایی فصل ۵ در اینترنت پخش شد، سال گذشته تصمیمی مشابه برای فصل ششم همین سریال نیز گرفته شد.

سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

این رسمی مرسوم بوده است که قبل از شروع پخش هر سریال، چندین قسمت از آن در دسترس منتقدان قرار گیرد و قسمت های بعدی نیز یک هفته قبل از پخش قسمت در شبکه ای خصوصی در دسترس آنها قرار می گرفته است. با این حال، از آنجا که عده زیادی به دنبال سریال بازی تاج و تخت می باشند و با توجه به وقوع اتفاق هایی این چنینی در گذشته، به نظر منطقی می رسد که چرا شبکه تصمیم گرفته است تا برای جلوگیری از هر گونه افشا سازی داستان، هر قسمت از سریال به طور همزمان در دسترس همگان قرار دهد.

بنیوف و وایس چندان هم طرفداران سریال را تاریکی و بی اطلاعاتی قرار نداده اند. تاکنون، ما می دانیم که قسمت پایانی فصل ۷ که نسبت به دیگر فصل ها کوتاه تر است، طولانی ترین قسمت های سریال (حدود ۸۱ دقیقه) تا به اینجا خواهند بود.

شروع پخش فصل ۷ سریال از روز دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ (۱۶ جولای ۲۰۱۷) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *