خانه آخرین خبرها بن کینگزلی به فیلم Operation Finale (عملیات نهایی) پیوست

بن کینگزلی به فیلم Operation Finale (عملیات نهایی) پیوست

۰

بیاتومگ – برنده جایزه اسکار سر بن کینگزلی به بازیگر فیلم های Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو بر می خیزد) و Ex Machina (فرا ماشین) یعنی اسکار آیزاک در فیلم Operation Finale (عملیات نهایی)، فیلمی هیجان انگیز الهام گرفته از زندگی واقعی پیوسته است.

حرفه کینگزلی تا به حال فراز و نشیب های بسیاری را به خود دیده است. او بعد از اینکه در سال ۱۹۸۲ برای تجسم متفاوت خود از ماهاتما گاندی برنده جایزه اسکار شد، تا به حال در پروژه های مختلفی دیده شده است. او به طور مکرر با کارگردانان برجسته و قابل تحسینی همچون استیون اسپیلبرگ و مارتین اسکورسیزی همکاری کرده است. همچنین او در فیلم Iron Man 3 (مرد آهنی ۳) نقش یکی از شخصیت های منفی کلاسیک مارول به نام ماندرین را به تصویر کشید. در حال حاضر نیز او قراردادی را برای حضور در فیلمی امضا کرده است که امیدواریم در سمت محترمانه رزومه او قرار گیرد.

کینگزلی قرار است که نقش آدولف آیکمن را در فیلم عملیات نهایی، یک داستان واقعی بر اساس ماموریت اطلاعاتی اسرائیل در سال ۱۹۶۰ برای دستگیری جنایتکار جنگی و اعدامش برای خطاکاری هایش بازی کند. آیکمن برای سازماندهی انتقال میلیون ها یهودی به اردوهای کار اجباری در سراسر اروپا طی جنگ جهانی دوم شناخته می شود و بعد از اینکه احزاب محوری تسلیم شدند به آرژانتین گریخت. آیزاک نقش پیتر مالکین، رهبر نگران و انتقام طلب آژانس موساد را بازی می کند که در طی جنگ خانواده خواهر خود را از دست داده است.

اسکار آیزاک – فیلم Operation Finale (عملیات نهایی)

فیلم توسط کریس وایتز کارگردانی می شود که پروژه کمدی About a Boy (در مورد یک پسر) و اقتباس های فانتزی The Golden Compass (قطب نمای طلایی) و The Twilight Saga: New Moon (گرگ و میش: ماه نو) را در کارنامه خود دارد. این پروژه زمانی که فیلمنامه آن توسط تازه وارد متیو اروتان به نگارش در آمد، بیشتر رو به جلو حرکت کرد. اورتان فیلمنامه نهایی را به همراه مت چارمن، نویسنده فیلم Bridge of Spies (پل جاسوسان) به نگارش در آورده است. مت چارمن به همراه برایان کاوانا جونز (Insidious, Sinister)، فرد برگر (La La Land, The Autopsy of Jane Doe) و جیسون اسپیر (The Hurt Locker and A Most Violent Year) تهیه کننده فیلم هستند. تولید این فیلم قرار است پاییز امسال در آرژانتین آغاز شود.

این نقش برای کینگزلی این موقعیت را فراهم می کند تا بار دیگر خودش را به عنوان بازیگری معرفی کند که خود را با هر نقشی تطبیق می دهد. این بازیگر از تبار هندی و انگلیسی می باشد ولی نقش های بسیاری را ایفا کرده است که زمینه های مختلف را پوشش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *