خانه آخرین خبرها نام قسمت اول فصل ۲ سریال Westworld (وست ورد) مشخص شد

نام قسمت اول فصل ۲ سریال Westworld (وست ورد) مشخص شد

۰

بیاتومگ – نام قسمت ابتدایی فصل دوم سریال Westworld (وست ورد) اعلام شده که به پیگیری ادامه داستان فصل اول سریال اشاره می کند. در حالی که سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) برای شبکه HBO یک داستان حماسی فانتزی فراهم آورده که بسیار پر سر و صدا و محبوب شده است، سریال وست ورد نیز به شبکه این اجازه را می دهد تا همین راه را در ژانر علمی-تخیلی پیش برود.

همانند سریال Lost (گمشده)، سریال وست ورد نیز شامل گروه زیادی از کاراکترها، خط های زمانی چندگانه، و پیچ و تاب های موثر می باشد. اگر چه این سریال به اندازه بیننده های سریال گمشده یا بازی تاج و تخت، بیننده جذب نکرده است ولی همچنان همهمه و ستایش بسیاری برای اکتشافش در مورد انسانیت و آنچه که ما را انسان می کند بدست آورده است.

با توجه به ماهیت مرموز سریال، فصل دوم چندین راه مختلف دارد که می تواند به آن بپردازد. از دنیای واقعی که ما فقط نگاهی اجمالی به آن داشتیم تا دیگر پارک های موجود، سریال وست ورد هیچ کمبود و کسری در مورد داستان برای فصل دوم ندارد. البته، بدون توجه به آنچه که نویسندگان امیدوارند در فصل دوم رخ بدهد، آنها باید به عواقب و پسایندهای قسمت نهایی و حماسی فصل اول سریال نیز بپردازند. در قسمت آخر نشان داده شد که پارک و جاذبه هایش در نهایت از ریل خارج شد. ولی در حالی که بازدیدکنندگان پارک ژوراسیک قادر به فرار بودند، به نظر می رسد که مشتری های وست ورد چندان خوش شانس نباشند.

اخیرا یکی از سازندگان سریال یعنی جاناتان نولان به عنوان قسمت ابتدایی فصل دوم سریال اشاره کرده است. در زیر می توانید تصویر منتشر شده را مشاهده نمایید.

سریال Westworld (وست ورد)

اگر چه که قسمتی از آن توسط اسباب بازی هزارتو پنهان شده است، عنوان تقریبا شبیه به “سفر به درون شب” می باشد. گذشته از اینکه عنوان به نمایش نامه ای از یوجین اونیل اشاره دارد، عنوان همان چیزی است که فورد در آخرین روایتش در سریال ارائه داد. این همان روایتی است که به مرگش و حمله ربات ها به مهمان های پارک منجر شد.

برای مدتی ما فکر می کردیم که بین فصل اول و دوم فاصله زمانی و پرش وجود خواهد داشت، به این معنی که فصل جدید درست بعد از اتفاقات فصل قبلی را پی نخواهد گرفت. با این حال، این توسعه بسیار سختی خواهد بود و احتمالا در فلش بک ها به آن پرداخته خواهد شد.

به احتمال زیاد، عنوان به آینده جدید ربات ها در پارک اشاره دارد. شنیده ایم که دلورس در فصل بعدی بیشتر تکامل یافته است، پس انتظار می رود که شناسایی و اکتشاف آزادی جدید او را شاهد باشیم. در همین حین، به نظر می رسد پدر او و همچنین کاراکتر آنجلا در فصل دوم کاراکترهای برجسته تری باشند. با تمرکز بیشتر بر روی ربات ها نسبت به انسان ها، فصل دوم سریال وست ورد می تواند به طور گسترده ای در فرض و بنیان متفاوت باشد.

فصل دوم سریال وست ورد در سال ۲۰۱۸ پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *