خانه آخرین خبرها تولید فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) به طور رسمی شروع شد

تولید فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) به طور رسمی شروع شد

۰

بیاتومگرایان رینولدز بازیگر و تهیه کننده ی فیلم ددپول ضمن انتشاری عکسی از قلعه ی هاتلی در ونکوور کانادا که مقر مردان ایکس می باشد، اعلام کرده که تولید این فیلم به طور رسمی شروع شده است، مسئله ای که رت ریز، نویسنده ی فیلم نیز بعد از رینولدز آن را تایید کرده است.

کارگردان فیلم جان ویک یعنی دیوید لیچ فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) را کارگردانی می کند و در این فیلم که نویسندگی آن بر عهده ی رت ریز و پاول ورنیک می باشد، شاهد حضور دوباره ی رینولدز در کنار سیمون کینبرگ و لورن شولر دونر به عنوان تهیه کننده خواهیم بود.

در فیلم ددپول ۲ رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده اند که از جمله ی آن ها می توان به ززی بیتز (Atlanta) در نقش دومینو، جاش برولین (No Country for Old Men) در نقش کیبل، جک کِسی (The Strain و Baywatch) به عنوان نقش منفی اصلی فیلم تام کسدی سیاه اشاره کرد، همچنین اخیرا حضور بازیگر ژاپنی شیولی کوتسانا در یک نقش اسرار آمیز تایید شده است.

بازیگرانی چون لزلی اگامس در نقش ال نابینا، مورنا باکارین در نقش ونسا، بریانا هیلدبرند در نقش کلاه انفجاری نوجوان و استفان کاپیسیک در نقش کلاسِس، که در فیلم قبلی ددپول بازی کرده اند در ددپول ۲ نیز حضور خواهند داشت، فیلمی که قرار است در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۱ خرداد ۱۳۹۷) اکران شود.

Deadpool 2 (ددپول ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *