بیاتومگ – تصاویر جدیدی از فیلم ترسناک Annabelle: Creation (آنابل: خلق) به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ منتشر شده است که همچنان نشان دهنده عجیب تر و ترسناک بودن این فیلم می باشد. با وجود این که آنابل در اولین صحنه های فیلم ترسناک The Conjuring (احضار) در سال ۲۰۱۳ حضور داشته است، به نظر می رسد که این عروسک شیطانی دوباره آماده ی تحت تاثیر قرار دادن کمپانی برادران وارنر و مخاطبان خود می باشد. فیلم قبلی آنابل که در سال ۲۰۱۴ اکران شد با وجود بودجه ی نه چندان بالای ۶.۵ میلیون دلاری خود، عنوان بسیار موفقی در باکس آفیس لقب گرفت، چرا که فروش جهانی ۲۵۶.۸ میلیون دلاری را به خود اختصاص داد.

حال سه سال از ۲۰۱۴ می گذرد و در فیلم جدید آنابل: خلق، شاهد اتفاقات قبل از فیلم قبلی آنابل خواهیم بود. داستان فیلم نیز در مورد یک عروسک ساز و همسرش می باشد که سال ها در غم از دست دادن دختر جوان خود هستند، آن ها در ادامه پذیرای راهبه و دختران جوان یتیم خانه ای در منزل خود می باشند، اما در خانه عروسک شیطانی عروسک ساز یعنی آنابل حضور دارد که ساکن جدید این محل است.

در حالی که فیلم آنابل: خلق در تاریخ ۱۱ آگوست ۲۰۱۷ (۲۰ مرداد ۱۳۹۶) اکران خواهد شد، استودیوی سازنده با انتشار تصاویر محدودی سعی دارد تا همچنان مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهد، تصاویری که با نگاهی به آن ها متوجه حضور بازیگران جوانی چون تالیتا بیتمن و لولو ویلسون می شویم، که در محیطی عجیب و البته ترسناک حضور دارند.

تصاویر فیلم Annabelle: Creation (آنابل: خلق)

Annabelle: Creation (آنابل: خلق) – تالیا بیتمن
Annabelle: Creation (آنابل: خلق) – لولو ویلسون
Annabelle: Creation (آنابل: خلق) – تالیا بیتمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *