خانه آخرین خبرها اسکارلت جوهانسون از حضور بیش از ۳۰ ابرقهرمان در یک صحنه ی فیلم Avengers: Infinity War می گوید

اسکارلت جوهانسون از حضور بیش از ۳۰ ابرقهرمان در یک صحنه ی فیلم Avengers: Infinity War می گوید

۰

بیاتومگاسکارلت جوهانسون اعلام کرده است که در یک صحنه ی فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) شاهد حضور بیش از ۳۰ ابر قهرمان خواهیم بود. از زمانی که استودیو مارول خبر ساخت این فیلم را اعلام کرده، همواره در مورد مقیاس فیلم صحبت هایی به میان آمده است. به عنوان مثال کارگردانان فیلم، آنتونی و جو روسو حضور ۶۷ کاراکتر در فیلم را تایید کرده اند و کوین فیگ نیز فیلم را به عنوان نقطه ی اوج دنیای سینمایی مارول معرفی کرده است.

تولید این فیلم با تمام ستاره های خود در آتلانتای آمریکا و سایر کشور ها شروع شده، اما هنوز مشخص نشده است که دقیقا چند ابرقهرمان قرار است با هم در یک صحنه ی فیلم حاضر شوند، مسئله ای که به نظر می رسد بازیگر نقش بیوه ی سیاه یعنی اسکارلت جوهانسون از آن مطلع است و در پاسخ به پرسشی در مورد تعداد و حضور کاراکترها در فیلم، اشاره کرده است که بیش از ۳۰ ابرقهرمان در یک صحنه ی فیلم حضور خواهند داشت. او می گوید:

“من فکر می کنم در یک صحنه ی خاص ۳۲ شخصیت حضور دارند که این تعداد زیادی است.”

در فیلم جدید انتقام جویان برای اولین بار شاهد حضور قهرمانان فیلم نگهبانان کهکشان نیز خواهیم بود، این فیلم قرار است در ۴ می ۲۰۱۸ (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷) اکران شود و احتمالا باید آن را گران ترین و البته بزرگترین پروژه ی مارول نیز دانست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *