خانه آخرین خبرها سوپرگرل در فیلم Man of Steel 2(مرد پولادین ۲) حضور نخواهد داشت

سوپرگرل در فیلم Man of Steel 2(مرد پولادین ۲) حضور نخواهد داشت

۰

بیاتومگ – به نظر می رسد که شایعات منتشر شده مبنی بر حضور سوپرگرل در دنیای سینمایی دی سی صحت ندارد. پیش از این اخباری مبنی بر حضور این شخصیت در فیلم ۲ Man of Steel (مرد پولادین ۲) به گوش می رسید. اما امبرتو گونزالز در شبکه اجتماعی اش این شایعات را رد کرد. او نوشته بود:

” داستان مسخره برخی سایت ها درباره حضور سوپرگرل در مرد پولادین ۲ صحت ندارد.”

این اولین بار نیست که گونزالز به شایعات پیرامون فیلم های دی سی واکنش نشان می دهد. در ماه آپریل هم او اعلام کرده بود که شایعات پیرامون حضور رابرت زمه کیس در پشت دوربین فیلم The Flash (فلش) صحت ندارد.

با وجود رد این شایعات، اما با توجه به موفقیت فیلم Wonder Woman (زن شگفت انگیز) در باکس آفیس و در نزد منتقدان، احتمالا شاهد حضور ابر قهرمانان زن بیشتری در دنیای سینمایی دی سی خواهیم بود. پیش از این کمپانی دی سی ساخت فیلمی بر اساس شخصیت Batgirl (بتگرل) به کارگردانی جاس ویدون را تایید کرده بود.

قسمت اول فیلم مرد پولادین در سال ۲۰۱۳ اکران شد و موفق به کسب ۶۶۸ میلیون دلار در باکس آفیس جهانی شد. این فیلم اولین فیلم در دنیای سینمایی دی سی، و اولین نقش آفرینی هنری کویل در نقش سوپرمن/کلارک کنت بود. قسمت دوم این فیلم در سال ۲۰۱۸ به اکران در خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *