بیاتومگ – شبکه اچ بی او تریلر جدیدی از فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) به همراه ۱۲ پوستر منتشر کرده است که در زیر می توانید آنها را مشاهده یا دانلود کنید.

شبکه ی HBO به طور رسمی تاریخ شروع پخش این فصل را روز دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶ (۱۶ جولای ۲۰۱۷) اعلام کرده است. فصل جدید این سریال محبوب نسبت به دیگر فصل های این سریال، قسمت های کوتاه تری خواهد داشت و تنها شامل ۷ قسمت می باشد.

در پایان فصل گذشته، اژدهایان دنریس (امیلیا کلارک) و ارتش عظیمش سرانجام در راه وستروس هستند، که در آن سرسی (لنا هیدی) بعد از مرگ پسرش، الان ملکه می باشد. ارتش شاه شب (ولادیمیر فاردیک) به سمت جنوب در حرکت است و به نظر یک جنگ قریب الوقوع در راه است.

به نظر می رسد که منتقدان نیز همانند طرفداران باید برای دیدن فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) صبر کنند. این سریال درام-فانتزی شبکه اچ بی او در طی هفت سال گذشته به یک پدیده جهانی تبدیل شده است که باعث می شود این سریال مستعد آشکار و فاش شدن از طرف کسانی باشد که نمی توانند تا زمان پخش قسمت ها صبر کنند. به همین دلیل نیز فصل جدید سریال در خفا و پنهان کاری می باشد تا تمام داستان را محفوظ نگه دارند و آن را برای طرفداران تا زمانی که پخش می شود داغ و شگفت انگیز حفظ کنند.

تریلر فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰p || دانلود مستقیم ۷۲۰p

پوسترهای فصل ۷ سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *