خانه آخرین خبرها فیلمبرداری سریال Westworld (وست ورد) ماه آینده آغاز خواهد شد

فیلمبرداری سریال Westworld (وست ورد) ماه آینده آغاز خواهد شد

۰

بیاتومگ –  فیلمبرداری سریال Westworld (وست ورد) ماه آینده آغاز خواهد شد. قرار است فیلمبرداری  فصل دوم سریال علمی تخیلی، وسترن شبکه HBO، دهم جولای (۱۹ تیر) در مواب در ایالت یوتا آمریکا و سانتا کلاریتا در ایالت کالیفرنیا آغاز شود. مواب و سانتاکلاریتا هر دو از لوکیشن های فیلمبرداری سریال در فصل اول هم بودند. تعداد زیادی از سکانس های وسترن فصل اول سریال در مواب فیلمبرداری شده بود. انتظار می رود که در فصل دوم سریال شاهد سکانس های بیشتری از دنیای بیرون از پارک باشیم.

سریال وست ورد  ساخته جاناتان نولان و همسرش لیزا جوی است. و بازیگران مشهوری همچون ایوان ریچل وود، اد هریس، آنتونی هاپکینز، جفری رایت، تندی نیوتون، جفری مارسدن و بن بارنز در فصل اول آن ایفای نقش کرده اند. در فصل دوم سریال علاوه بر بازگشت تعداد زیادی از شخصیت های مهم فصل اول، شاهد معرفی شخصیت های جدید زیادی هم خواهیم بود. پیش از این اعلام شده بود که شخصیت هایی مانند پیتر ابرناثی (پدر دلوروس)، آنجلا با بازی تلولاه ریلی و اشلی استابس با بازی لوک همسورث که نقش کمی در پیشبرد داستان در فصل اول ایفا می کردند، از کاراکتر هایی خواهند بود که در فصل دوم به جمع شخصیت های اصلی سریال اضافه می شوند.

فصل اول سریال در حالی به پایان رسید که شاهد روایت شدن بزرگترین داستان دکتر فورد و به خودآگاهی رسیدن ربات ها بودیم. همچنین در پایان فصل اول از وجود پارک های دیگری مانند وست ورد پرده برداری شد. هنوز جزئیات داستانی چندانی از فصل دوم سریال اعلام نشده است.

هفته گذشته نیز جاناتان نولان با انتشار عکسی، نام قسمت اول فصل دوم سریال را اعلام کرد. قرار است فصل دوم سریال در سال ۲۰۱۸ از شبکه HBO پخش شود و هنوز تاریخ دقیقی برای پخش سریال اعلام نشده است. اما احتمالا شاهد آغاز پخش سریال در پاییز ۲۰۱۸ باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *