بیاتومگ – در اواخر خرداد بود که تولید فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) به طور رسمی شروع شد، حال نیز تصاویر جدیدی از این فیلم منتشر شده است که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید.

کارگردان فیلم جان ویک یعنی دیوید لیچ، فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) را کارگردانی می کند و در این فیلم که نویسندگی آن بر عهده رت ریز و پاول ورنیک می باشد، شاهد حضور دوبارهرایان رینولدز در کنار سیمون کینبرگ و لورن شولر دونر به عنوان تهیه کننده خواهیم بود.

در فیلم ددپول ۲ رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده اند که از جمله ی آن ها می توان به ززی بیتز (Atlanta) در نقش دومینو، جاش برولین (No Country for Old Men) در نقش کیبل، جک کِسی (The Strain و Baywatch) به عنوان نقش منفی اصلی فیلم تام کسدی سیاه اشاره کرد، همچنین اخیرا حضور بازیگر ژاپنی شیولی کوتسانا در یک نقش اسرار آمیز تایید شده است.

بازیگرانی چون لزلی اگامس در نقش ال نابینا، مورنا باکارین در نقش ونسا، بریانا هیلدبرند در نقش کلاه انفجاری نوجوان و استفان کاپیسیک در نقش کلاسِس، که در فیلم قبلی ددپول بازی کرده اند در ددپول ۲ نیز حضور خواهند داشت، فیلمی که قرار است در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۱ خرداد ۱۳۹۷) اکران شود.

تصاویر فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

Deadpool 2 (ددپول ۲)
Deadpool 2 (ددپول ۲)
Deadpool 2 (ددپول ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *