بیاتومگ – به دنبال چندین تصویر از فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) که دیروز منتشر شد، بازیگر فیلم، جاش برولین تصویری از تغییر قیافه اش برای نقش کیبل را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است. او در زیر عکس نوشته است:

“در آستانه دیوانگی، چهره و قیافه به آرامی به چیزی ماشین مانند، تندخو، مو کوتاه، بازو ماشینی و حجیم تبدیل می شود. ددپول کجاست؟! فعلا تمام چیزی که من بدست آورده ام، این دو نفر می باشند که من را قالب بندی می کنند و به چیزی سخت و قوی تبدیل می کنند.”

در فیلم ددپول ۲، رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده اند که از جمله ی آن ها می توان به ززی بیتز (Atlanta) در نقش دومینو، جاش برولین (No Country for Old Men) در نقش کیبل، جک کِسی (The Strain و Baywatch) به عنوان نقش منفی اصلی فیلم تام کسدی سیاه اشاره کرد، همچنین اخیرا حضور بازیگر ژاپنی شیولی کوتسانا در یک نقش مرموز تایید شده است.

بازیگرانی چون لزلی اگامس در نقش ال نابینا، مورنا باکارین در نقش ونسا، بریانا هیلدبرند در نقش کلاه انفجاری نوجوان و استفان کاپیسیک در نقش کلاسِس، که در فیلم قبلی ددپول بازی کرده اند در ددپول ۲ نیز حضور خواهند داشت، فیلمی که قرار است در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۱ خرداد ۱۳۹۷) اکران شود.

تصویر جاش برولین در فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *