خانه آخرین خبرها جولیان دنیسون به فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) پیوست

جولیان دنیسون به فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) پیوست

۰

بیاتومگ – تولید فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) به طور کامل و با قدرت در حال پیگیری می باشد و این موضوع با پیوستن بازیگر دیگری نیز شدت گرفته است. این بازیگر جولیان دنیسون (Hunt for the Wilderpeople) می باشد که او را در تصویر بالا و در کنار شخصیت ددپول مشاهده می کنید.

کارگردان فیلم Hunt for the Wilderpeople (در جستجوی آدم های یالدر) که جولیان اندرسون در آن بازی کرده است، یعنی تایکا وایتیتی که در حال حاضر مراحل پسا تولید فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) را به عنوان کارگردان پشت سر می گذارد، پس از منتشر شدن این خبر، در شبکه اجتماعی اش گفت:

“حتی در بلندپروازانه ترین رویاهایم نیز تصور نمی کردم که روزی ممکن است این تصویر وجود داشته باشد. ولی … این اتفاق افتاد، بله.”

در فیلم ددپول ۲، رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده اند که از جمله ی آن ها می توان به ززی بیتز (Atlanta) در نقش دومینو، جاش برولین (No Country for Old Men) در نقش کیبل، جک کِسی (The Strain و Baywatch) به عنوان نقش منفی اصلی فیلم تام کسدی سیاه اشاره کرد، همچنین اخیرا حضور بازیگر ژاپنی شیولی کوتسانا در یک نقش اسرار آمیز تایید شده است.

این فیلم در تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۸ (۱۱ خرداد ۱۳۹۷) اکران می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *