بیاتومگ – زمانی که Escape Plan در سال ۲۰۱۳ معرفی شد، این فیلم کاملا تازگی داشت، برای مثال این اولین بازی اختصاصی دو نفره با هنرمندی سیلوستر استالونه و آرنولد شوارتزنگر با هم بود. برخی ممکن است بگویند که خیلی دیر شده بود، اما هنوز هم برای مدت زیادی نقشه فرار یک فیلم اکشن پرطرفدار است.

به نظر می رسید در آن زمان نقشه ی فرار یک دوره بازگشت هیجان انگیز برای آرنولد شوارتزنگر باشد اما این دوره زیاد طول نکشید همانطور که بلوط اتریشی به هالیوود بازگشت بعد از اینکه در فعالیت های سیاسی خود به سرعت شکست خورد، با این حال  نقشه فرار در حد آن چیزی که بود موفق به کسب درآمد مناسب شد،گزارش ها حاکی از این است که نقشه فرار در آخرین لحظه با سیلوستر استالونه بخاطر تکرار نقشray breslin قرار داد بسته است.

با الهام از نسخه اول که با ۵۰ میلیون دلار فروش ، فروش ۱۱۲-۱۳۷ میلیون دلاری را بدست آورد.

Efo Film می خواهد با فشار رو به جلو حرکت کند، بیشترین فروشگاه های خارجی که نقشه ی فرار را دوست داشتند اکثرا چینی بودند و انتظار می رود مقدار قابل توجهی از کمک های مالی از طرف چینی ها باشد، فیلم برداری نقشه ی فرار ۲، از ۱۵ مارس ۲۰۱۷ شروع می شود، در این زمان جزئیات زیادی از طرح فیلم و نقش سیلوستر استالونه معلوم نیست، هر چند که او را به عنوان یک حامی توصیف کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *