خانه آخرین خبرها پتی جنکینز کارگردان فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) خواهد بود

پتی جنکینز کارگردان فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) خواهد بود

۰

بیاتومگ – قسمت دوم فیلم Wonder Woman (واندر وومن) را هم پتی جنکینز کارگردانی خواهد کرد. جنکینز، که در حال سپری کردن ماهی رویایی با فیلم واندر وومن است و مدام انواع و اقسام رکورد ها را با این فیلم در باکس آفیس می شکند، برای کارگردانی قسمت دوم این فیلم باز خواهد گشت. پیش از این اعلام شده بود که جنکینز فقط برای یک فیلم با کمپانی وارنر قرارداد دارد. فیلم واندر وومن که به زودی با پشت سر گذاشتن فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) تبدیل به پرفروش ترین فیلم دنیای سینمایی دی سی در آمریکای شمالی می شود، اولین فیلم این مجموعه است که موفق به جلب نظر مثبت منتقدان نیز شده است. این فیلم به زودی با شکستن رکورد ۶۶۵ میلیون دلاری پاندای کنگ فو کار ۲، عنوان پرفروش ترین فیلمی که تا به حال توسط یک کارگردان زن ساخته شده است را از آن خود خواهد کرد.

Patty Jenkins (پتی جنکینز)

در فیلم  واندر وومن شاهد هنرنمایی گل گدات در نقش پرنسس دیانا، شاهزاده آمازونی، و ماجراجویی های او در دوران جنگ جهانی اول هستیم. کریس پاین و رابین رایت از دیگر بازیگران این فیلم هستند. گدات برای دومین بار نقش پرنسس دیانا را در این فیلم بازی می کند، پیش از این شاهد هنرنمایی او در کنار بن افلک و هنری کویل در فیلم بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت بودیم. پیش از این جنکینز اعلام کرده بود که علاقه مند است تا قسمت دوم فیلم واندر وومن را در آمریکای زمان حال بسازد. کمپانی برادران وارنر هنوز زمان اکران قسمت دوم فیلم واندر وومن را مشخص نکرده است.

قسمت اول فیلم واندر وومن اکران خود را در تاریخ  ۲ ژوئن ۲۰۱۷ (۱۲ خرداد ۱۳۹۶) آغاز کرده است و تاکنون موفق به کسب پیش از ۳۲۵ میلیون دلار در باکس آفیس آمریکای شمالی با بودجه ۱۴۹ میلیون دلاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *