خانه آخرین خبرها جزئیاتی رسمی از فیلم Fantastic Beasts 2 (جانوران شگفت انگیز)

جزئیاتی رسمی از فیلم Fantastic Beasts 2 (جانوران شگفت انگیز)

۰

بیاتومگ – عکسبرداری اصلی دومین فیلم از سری فیلم های دنیای جادوگری رمان نویس معروف انگلیسی جی.کی رولینگ، امروز یعنی ۳ جولای آغاز شده است. این فیلم دومین فیلم از این سری می باشد. اولین فیلم این سری نیز فیلم Fantastic Beasts and Where to Find Them (جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها) بود. این سری فیلم برای ۵ فیلم برنامه ریزی شده است. اگر چه فیلم دوم هنوز بدون عنوان رسمی می باشد ولی کارگردانی آن را دیوید ییتس بر عهده دارد.

برنده جایزه اسکار ادی ریدمین (The Theory of Everything) بار دیگر نقش نیوت اسکمندر را به تصویر خواهد کشید. در کنار او، کاترین واترستون در نقش آرور تینا گلدستین، آلیسون سودول در نقش کویینی گلدستین و دن فوگلر در نقش جیکوب کووالوفسکی نیز حضور دارند.

نامزد جایزه اسکار جانی دپ (فیلم های Pirates of the Caribbean و Finding Neverland) که کاراکتر گریدلوالد را به تصویر می کشد، به عنوان یک جادوگر تاریکی قدرتمند به نقش آفرینی در فیلم می پردازد. نامزد جایزه اسکار جود لا (The Talented Mr. Ripley, Cold Mountain) نیز نقش آلبوس دامبلدور، یکی از محبوب ترین کاراکترهای کتاب ها را بر عهده دارد که به دهه های قبل از اینکه او به استاد اعظم در هاگوارتز تبدیل شود، می پردازد.

کاراکتر کریدنس که سرنوشتش در پایان فیلم اول نامشخص بود، به طرز مرموزی دوباره باز می گردد. نقش او را ازرا میلر به تصویر می کشد. زوئی کراویتز نقش لیتا لسترنج را بازی می کند، کسی که به طور مختصر و در عکسی به عنوان زنی از گذشته نیوت معرفی شد.

جی.کی رولینگ فیلمنامه فیلم را قلم می زند که در سال ۱۹۲۷ رقم می خورد، درست چند ماه پس از اینکه نیوت به آشکار ساختن و دستگیری جادوگر تاریکی بدنامی به نام گلرت گریدلوالد کمک کرده است. با این حال، همانطور که او قول داده بود، گریدلوالد فراری زیرکانه را ترتیب می دهد و پیروان بیشتری را برای هدفش یعنی بالا بودن تمام جادوگران از همه موجودات غیر جادویی موجود گرد هم می آورد. تنها کسی که ممکن است بتواند او را متوقف کند جادوگری به نام آلبوس دامبلدور می باشد که زمانی عزیزترین دوستش بوده است. اما دامبلدور به کمک جادوگری نیاز دارد که قبلا گریدلوالد را متوقف کرده است و آن نیز دانش آموز سابقش نیوت اسکمندر می باشد.

این فیلم در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۹۷ (۱۶ نوامبر ۲۰۱۸) به روی پرده نقره ای خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *