بیاتومگ – ویدیویی منتشر شده است که ۴ دقیقه ابتدایی فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) را نشان می دهد. در ادامه این چهار دقیقه نیز تریلری از این فیلم قرار دارد. در زیر می توانید این ویدیو را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

پیتر پارکر/مرد عنکبوتی جوان (تام هلند)، که شروعی هیجان انگیز در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی داشت، کار خود را شروع کرده است تا شخصیت نو ظهورش را به عنوان یک ابرقهرمان در فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه نشان دهد.

فیلم بازگشت به خانه بر روی دبیرستانی از بچه های بااستعداد که پیتر پارکر در آن جا درس می خواند، تمرکز دارد، پیتر پارکر سعی دارد مرد نیکوکار جدید، تونی استارک (رابرت داونی جونیور) را تحت تاثیر بگذارند و همچنین باید با دشمن مزاحم Vulture (مایکل کیتون) مقابله کند.

در فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه بازیگرانی چون تام هلند، رابرت داونی جونیور، ماریسا تومِی، زندِیا، جان فاوریو، دونالد گلووِر و تاین دِیلی حضو دارند. جان واتس کارگردان این فیلم می باشد و نویسندگی آن را جاناتان گُلدِستِین، جان فرانسیس دیلی، جان واتس، کریستوفر فورد، کریس مک کِنا و اریک سامِرس بر عهده دارند. تهیه کنندگان فیلم نیز کوین فِیگ و امی پاسکال می باشند. فیلم مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه در ۷ جولای ۲۰۱۷ (۱۶ تیر ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

ویدیو ۴ دقیقه ابتدایی فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *