بیاتومگ – در مطلب زیر به جزییات و اطلاعاتی در مورد فیلم Venom (ونوم) پرداخته خواهد شد.

  • تاریخ اکران: ۵ اکتبر ۲۰۱۸ (۱۳ مهر ۱۳۹۷)
  • بازیگر اصلی: تام هاردی
  • کارگردان: روبن فلایشر
  • نویسندگان: جف پینکر و اسکات روزنبرگ

در فیلم ونوم شاهد حضور تام هاردی در نقش اصلی ادی برک خواهیم بود

تام هاردی – ونوم

پس از این که استودیو سونی پیکچرز اعلام کرد که قرار است فیلمی مستقل در مورد یک کاراکتر منفی، آن هم ونوم بسازد، از همان زمان بحث هایی پیرامون بازیگر اصلی این فیلم شکل گرفت. بحث هایی که بالاخره چندی قبلی با اعلام رسمی این استودیو مبنی بر بازی تام هاردی (بازیگر فیلم های Inception و Dunkirk) در نقش اصلی ادی بروک پایان یافت. هاردی خود یکی از بازیگران محبوب و مطرح می باشد و همین موضوع نیز نشان دهنده پیشرفت مناسب فیلم ونوم است.

شخصیت منفی اصلی فیلم، Carnage (کارنِیج) خواهد بود

ونوم و کارنیج

بر خلاف تصور خود ونوم، در فیلم او شخصیت منفی اصلی نیست، بلکه ونومی قرمز که به نام کارنیج شناخته می شود، تبه کار اصلی فیلم می باشد. ونوم در فیلم باید با این شخصیت بسیار خطرناک و قاتل سادیسمی و خون خوار مواجه شود و در تقابل با او، قدرت خود را نشان بدهد.

داستان فیلم ونوم

ونوم

داستان فیلم هنوز کامل نشده و از جایی که مشخص شده است تام هاردی نقش ادی بروک را بازی خواهد کرد، انتظار می رود که او و داستان پس زمینه خبرنگاری اش جزئی از فیلم باشد. همچنین ارتباط قبلی ونوم با مرد عنکبوتی ناشناخته مانده است که معلوم نیست فیلم چگونه پاسخ گوی این موضوع خواهد بود، علاوه بر این به نظر می رسد که بخشی از داستان فیلم به کارنیج اختصاص داده شود، قاتل سریالی که همراه با بروک در زندان بوده است.

تریلر فیلم ونوم تا چند ماه بعد منتشر خواهد شد

ونوم

به تازگی اعلام شده است که فیلمبرداری ونوم از ماه سپتامبر در آتلانتا و نیویورک انجام خواهد شد و به طبع، انتظار می رود که تریلر و تیزر فیلم نیز در آینده ای نزیک منتشر شوند. حتی شاید قبل از شروع فیلمبرداری، سونی پیکچرز تیزری از فیلم ونوم منتشر کند و بعد از آن، به احتمال زیاد، قبل از پایان سال ۲۰۱۷، شاهد تریلر اصلی این فیلم و هنرنمایی تام هاردی در آن باشیم.

مرد عنکبوتی در فیلم ونوم حضور نخواهد داشت

ونوم علیه مرد عنکبوتی

یکی از سوالات اساسی در مورد فیلم ونوم، حضور مرد عنکبوتی در آن است، چرا که او دشمن شماره یک اسپایدر من می باشد. اگرچه تام هلند از تمایلش برای کار در کنار تام هاردی گفته بود، اما به احتمال بسیار زیاد سونی پیکچرز جایی برای او و مرد عنکبوتی در این فیلم متصور نشده است و از جایی که این دو بسیار به هم مرتبط هستند، باید دید فیلم چگونه می خواهد عدم حضور مرد عنکبوتی را در فیلم دشمن اصلی اش توجیه کند.

فیلم ونوم جزئی از دنیای سینمایی مارول نیست

کاپیتان آمریکا در پوشش ونوم

چند ماه قبل رئیس مارول، کوین فیگ و تهیه کننده فیلم ونوم، امی پاسکال اعلام کردند که ممکن است ونوم ارتباطی با دنیای سینمایی مارول داشته باشد. از آنجایی که فیلم جدید مرد عنکبوتی (بازگشت به خانه) با انتقام جویان مرتبط است و این کاراکتر در فیلم ونوم حضور نخواهد داشت و با توجه به داستان ونوم انتظار نمی رود که این فیلم صرفا جزئی از دنیای سینمایی مارول باشد.

فیلم ونوم بخشی از فیلم های دنیای مارولِ سونی می باشد

دنیای ونوم

همانطور که گفته شد، این فیلم که استودیو در آن به گسترش داستان شخصتی منفی می پردازد، جزئی از دنیای سینمایی مارول نمی باشد و باید آن را قسمتی از فیلم های دنیای مارول سونی دانست. در حال حاضر فیلم Silver & Black (نقره ای و سیاه) که تمرکز آن بر روی کاراکترهای سمور نقره ای و گربه سیاه می باشد نیز شرایط ونوم را دارد. از جمله دیگر فیلم های این چنینی که قرار است در آینده ساخته شوند، می توان به Kraven the Hunter (کراون شکارچی) و فیلم Sinister Six (شوم شش) اشاره کرد.

ونوم، فیلمی با رده سنی ۱۷+ خواهد بود

ادی بروک در نقش ونوم

از موضوع فیلم و شخصیت فیلم ونوم کاملا مشخص است که در آن شاهد صحنه های خشن زیادی خواهیم بود، صحنه هایی که مطمئنا رده سنی ۱۷+ را به فیلم اختصاص خواهد داد. این رده سنی همچنین می تواند عاملی برای موفقیت فیلم و دست بازتر بودن کارگردان آن برای ساخت ونوم باشد.

پوستر رسمی فیلم ونوم هنوز منتشر نشده است

تام هاردی در نقش ونوم

تا به حال هیچ پوستر و یا تصویر هنری رسمی توسط سونی پیکچرز و یا مارول برای فیلم ونوم منتشر نشده است، اگرچه ممکن است برخی از طرفدارن اقدام به طراحی تصاویری کرده باشند، اما هیچکدام از آن رسمی محسوب نمی شوند.

فیلم ونوم کاملا جدید خواهد بود

تافر گریس در نقش ونوم، فیلم مرد عنکبوتی ۳

اگرچه معرفی کوچکی از کاراکتر ونوم در فیلم مرد عنکبوتی ۳ (با بازی تافر گریس) صورت گرفت، اما سونی پیکچرز اعلام کرده است که فیلم ونوم یک نسخه فرعی و کاملا جدید است، موضوعی که به خاطر عدم موفقیت این کاراکتر در مرد عنکبوتی ۳ برای فیلم ونوم ضروری به نظر می رسد.

روبن فلایشر کارگردان فیلم ونوم است

اما استون در فیلم Zombieland

خبر کارگردانی روبن فلایشر در فیلم ونوم همزمان با تایید حضور تام هاردی در این فیلم اعلام شد. تجارب قبلی فلایشر به فیلم هایی چون Zombieland و Gangster Squad و ۳۰ Minutes or Less بازمی گردد. این فیلم ها در مقایسه با ونوم چندان بزرگ نیستند و باید دید فلایشر می تواند از پس ساخت چنین فیلم بزرگی بر آید؟

نویسندگان فیلم ونوم جف پینکر و اسکات روزنبرگ هستند

مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲

جف پینکر بخاطر نویسندگی فیلم Lost and Fringe شناخته می شود و البته او فیلمنامه نویسی مرد عنکبوتی شگفت انگیز ۲ را نیز بر عهده داشته است و از جمله کارهای آینده اش نیز می توان به فیلم The Dark Tower اشاره کرد. روزنبرگ نیز تجربه همکاری با پینکر را در کارنامه دارد. هر دوی آن ها فیلم نامه فیلم هایی چون Zoo و فیلم جدید Jumanji را نوشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *