خانه آخرین خبرها کریستینا هندریکس به سریال Good Girls (دختران خوب) پیوست

کریستینا هندریکس به سریال Good Girls (دختران خوب) پیوست

۰

بیاتومگ – کریستینا هندریکس (Mad Men) برای بازی در نقش اصلی در سریال درام جدید شبکه ان بی سی به نام Good Girls (دختران خوب) انتخاب شده است.

این نقش در ابتدا به کتلین رز پرکینز (Gone Girl, The Skeleton Twins) تعلق داشت ولی بازیگر این نقش در نهایت تغییر کرد. قسمت آزمایشی این سریال با بازی هندریکس در نقش اصلی بازسازی خواهد شد. بازیگران اصلی دیگر نیز مای ویتمن (Parenthood, Arrested Development) و رتا (Parks and Recreation, Fracture) می باشند.

سریال دختران خوب، داستان سه مادر حومه شهری (با بازی هندریکس، ویتمن و رتا) می باشد که با مشکل مالی مواجه می شوند و تصمیم می گیرند به یک سوپر مارک محلی با یک اسلحه اسباب بازی دستبرد بزنند. مدیر سوپر مارکت یکی از آنها را می بیند و آنها با چیزهایی خلاف انتظارشان رو به رو می شوند و همه چیز را بسیار دشوار می کنند. سریال دختران خوب، سریالی درام آمیخته با کمدی است که کمی از فیلم Thelma & Louise (تلما و لوییز) را با مقداری از سریال Breaking Bad (افسار گسیخته) مخلوط کرده است.

دیگر بازیگران نیز رینو ویلسون (Mike & Molly, Transformers)، مانی مونتانا (Lucifer, Power)، لیدیا جویت (Hidden Figures, WITS Academy)، ایزی استانارد (Star Stuff: The Story of Carl Sagan, The Park Bench: William & Jennifer) و متیو لیلارد (She’s All That, Scooby-Doo) می باشند. سریال دختران خوب توسط جینا بنز خلق شده است که در کنار جنینن رنشو و دین پاریسوت تهیه کننده اجرایی سریال می باشد. پاریسوت قسمت آزمایشی را برای کمپانی یونیورسال کارگردانی می کند.

کریستینا هندریکس علاوه بر حضورش در سریال Mad Men (مد مِن) در شبکه ای ام سی، برای بازی در سریال Firefly شناخته می شود. او همچنین در فیلم های Drive (رانندگی) و The Neon Demon (شیطان نئونی) حضور داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *