خانه آخرین خبرها جان الیور صداپیشه کاراکتر زازو در فیلم The Lion King (شیر شاه) شد

جان الیور صداپیشه کاراکتر زازو در فیلم The Lion King (شیر شاه) شد

۰

بیاتومگ – انتخاب بازیگر برای فیلم اکشن زنده The Lion King (شیر شاه) محصول کمپانی والت دیزنی همچنان ادامه دارد و در همین راستا نیز گزارش شده که جان اُلیور صداپیشه کاراکتر زازو در این فیلم خواهد بود. الیور بیشتر برای میزبانی برنامه Last Week Tonight در شبکه اچ بی او شناخته می شود.

او به بازیگرانی شامل دونالد گلاور در نقش سیمبا، بیلی آیکنر در نقش تیمون، ست روگن در نقش پومبا و جیمز ارل جونز در نقش موفاسا پیوسته است. کارگردان جان فاورو اظهار داشته که خواننده معروف بیانسه، انتخاب اصلی او برای صداپیشگی نقش نالا می باشد، با این حال هنوز این موضوع تایید نشده است.

زازا نسبتا بر اساس کاراکتر پولونیوس از داستان هملت ویلیام شکسپیر می باشد که در انیمیشن اصلی شیر شاه توسط روآن اتکینسون (یا همان مستر بین) صداپیشگی شده است. در دو انیمیشن دنباله شیر شاه به نام های The Lion King 2: Simba’s Pride و The Lion King 1 1/2، صداپیشگی این کاراکتر را ادوارد هیبرت بر عهده داشته است.

جان الیور قبل از اینکه با برنامه Last Week Tonight به یک کمدین و مجری تبدیل شود، بیشتر برای بازی نقش پروفسور ایان دانکان در سریال Community شناخته می شود. او همچنین با صداپیشگی شخصیت های انیمیشنی در فیلم های سینمایی نا آشنا نیست. او در دو انیمیشن The Smurfs 2011 و The Smurfs 2 2013 صداپیشگی کاراکتر ونیتی اسمورف را بر عهده داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *