خانه آخرین خبرها لیا گیبسون به فصل ۲ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) پیوست

لیا گیبسون به فصل ۲ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) پیوست

۰

بیاتومگ – بنا بر گزارش ها، لیا گیبسون (The Twilight Saga: Eclipse, Rise of the Planet of the Apes) برای ایفای نقشی در فصل ۲ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) انتخاب شده است. گیبسون نقش اینگرید را بازی می کند، یک زن شهر نشین که به عنوان یک پرستار آموزش دیده است.

بنا بر آنچه که طرفداران از این گزارش ها بر داشت کرده اند، احتمالا گیبسون نقش تایفوید ماری را بازی کند. این کاراکتر علاوه بر اینکه دچار اختلال هویت می باشد، دارای برخی قدرت های سایونیک همانند حرکت اجسام به وسیله قدرت ذهن می باشد و به عنوان یک قاتل مشغول به کار است.

سریال جسیکا جونز که محصولی از نتفلیکس و مارول می باشد، نگاهی عمیق و دقیق به زندگی جسیکا جونز، یکی از محبوب ترین کاراکترهای جدید مارول در دهه اخیر است که او را در مقابله اش با شیاطین درون و بیرون دنبال می کند. پس از پایانی غم انگیز به ابر قهرمانی کوتاه مدت و محدودش، جسیکا جونز در حال بازسازی زندگی شخصی و شغلش به عنوان یک کاراگاه می باشد که سعی دارد پرونده هایی را در شهر نیویورک حل کند.

کریستن ریتر – فصل ۱ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز)

کریستن ریتر نقش اصلی یعنی جسیکا جونز را به تصویر می کشد. دیگر بازیگرانی که در کنار او در فصل ۱ بازی کرده اند نیز شامل مایک کولتر در نقش لوک کیج، ریچل تیلور در نقش تریش والکر، کری ان ماس، اکا دارویل، ارین موریارتی و ویل تراول می باشند. کریستن ریتر همچنین در سریال The Defenders (مدافعان) نقش جسیکا جونز را به تصویر خواهد کشید. اوایل امسال، برنده جایزه گلدن گلوب و نامزد دو جایزه اسکار، جنت مک تیر (Tumbleweeds, Albert Nobbs, Me Before You) در نقشی مرموز به سریال پیوسته است که این شخص در زندگی جسیکا جونز تاثیر زیادی خواهد داشت.

لیا گیبسون برای بازی نقش نتی در فیلم Twilight Saga: Eclipse (گرگ و میش: کسوف) شناخته می شود. او همچنین در فیلم Rise of the Planet of the Apes (ظهور سیاره میمون ها) بازی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *