خانه آخرین خبرها دیوید آیر کارگردان بازسازی فیلم Scarface (صورت زخمی) نخواهد بود

دیوید آیر کارگردان بازسازی فیلم Scarface (صورت زخمی) نخواهد بود

۰

بیاتومگ – پس از اینکه حدود دو ماه فرض شده بود که دیوید آیر (Suicide Squad, Street Kings, End of Watch) به عنوان کارگردان بازسازی فیلم Scarface (صورت زخمی) خواهد بود، حال گزارش شده که او دیگر سکان دار صندلی کارگردانی این فیلم کمپانی یونیورسال نیست.

ظاهرا برنامه ریزی جاه طلبانه کمپانی یونیورسال برای این فیلم، به علاوه تعهد خود آیر برای به پایان رساندن و تبلیغ برای فیلم Bright (درخشان) محصول کمپانی نتفلیکس سبب خروج وی از صندلی کارگردانی بازسازی فیلم صورت زخمی شده است. با این حال، دیه گو لونا (Rogue One, Blood Father) هنوز برای بازی نقش اصلی فیلم مد نظر است.

قبل از دیوید آیر، قرار بود که آنتونی فوکوآ (Training Day) کارگردانی فیلم را در دست داشته باشد ولی او با توجه به مشکلات و تداخل ها با برنامه فیلم The Equalizer 2 (برابر ساز)، از این مسئولیت کنار رفت. در فیلم Bright (درخشان) که فیلمی فانتزی و محصول نتفلیکس می باشد، ویل اسمیت، جوئل اجرتون و نومی راپاس نقش آفرینی می کنند و قرار است در دسامبر (بهمن) امسال بر روی نتفلیکس پخش شود. علاوه بر این، دیوید آیر سکان دار نسخه فرعی فیلم جوخه انتحار یعنی Gotham City Sirens (افسونگران شهر گاتهام) می باشد.

فیلم Scarface (صورت زخمی)

این بازسازی که بازسازی یکی از نمادی ترین حماسه های تاریخ سینما می باشد، توسط برنده ۴ جایزه ی امی، برادران کوئن یعنی جوئل کوئن و ایتان کوئن (فیلمنامه نویسان No Country for Old Men و Fargo) قلم زده خواهد شد. کمپانی های “A Bluegrass” و “Global Produce” حامیان مالی فیلم خواهند بود و تهیه کنندگان این فیلم درام، مارک اشماگر (Lucy)، اسکات استابر (Ted)، و دیلن کلارک (سری فیلم های Planet of the Apes) می باشند.

کمپانی یونیورسال تاریخ اکران بازسازی فیلم Scarface (صورت‌زخمی) را ۱۰ آگوست ۲۰۱۸ (۱۹ مرداد ۱۳۹۷)  اعلام کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *