خانه آخرین خبرها برایانا هیلدبراند به فصل ۲ سریال The Exorcist (جن گیر) اضافه شد

برایانا هیلدبراند به فصل ۲ سریال The Exorcist (جن گیر) اضافه شد

۰

بیاتومگ – برایانا هیلدبراند، بازیگر فیلم Deadpool (ددپول) به جمع بازیگران فصل ۲ سریال The Exorcist (جن گیر) اضافه شده است.  بازیگران فصل دوم این سریال درام شبکه فاکس که بر اساس فیلمی ترسناک محصول سال ۱۹۷۳ به همین نام می باشد، همچنان در حال تغییر است.

جان چو (Star Trek, Harold & Kumar Go to White Castle) در نقش اندرو کیم نیز به تازگی به جمع بازیگران فصل ۲ این سریال پیوسته است. بنا بر گزارش ها، برایانا هیلدبراند به عنوان بازیگر نقش ثابت به سریال اضافه شده و قرار است نقش وریتی، یکی از فرزند خوانده های شخصیت کیم را بازی کند. ار آنجا که سن وریتی در حال نزدیک شدن به ۱۸ می باشد، بودن او در این خانه به پایان خود نزدیک می شود. وجه بیرونی او به گونه ای جلوه می دهد که او اصلا به این موضوع اهمیت نمی دهد ولی در حقیقت و باطن، او برای خواهر و برادرهای ناتنی اش و همچنین اندرو حاضر است بمیرد.

برایانا هیلدبراند – فیلم Deadpool (ددپول)

بازیگران آلفونزو هررا (The Chosen, Sense8)، کرت ایجیاون (Skyfall, Beats of No Nation) و بن دنیلز (Flesh and Bone, House of Cards) تنها بازیگرانی می باشند که برای فصل دوم باز می گردند و بنابر گزارش ها، فصل دوم سریال جن گیر به سوژه جن گیری تازه ای می پردازد.

پدر اوترگا و مارکوس کین شهر شیکاگو را ترک کرده اند و به دنبال سوژه و مورد های تازه می باشند. آنها یک روانشناس کودکان سابق به نام اندرو کیم با بازی جان چو را می یابند که یک خانه گروهی را اداره می کند که برای پرورش کودکان در خطر می باشد و در جزیره ای در ساحل شهر سیاتل قرار دارد. یکی از این کودکان مورد تسخیر قرار می گیرد و کشیش ها را در مسیر برخوردی با جهنم و دوزخ قرار می دهد.

شروع فصل دوم سریال جن گیر روز شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ (۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷) خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *