خانه آخرین خبرها بلیک لایولی در فیلم The Rhythm Section (بخش ریتم) بازی خواهد کرد

بلیک لایولی در فیلم The Rhythm Section (بخش ریتم) بازی خواهد کرد

۰

بیاتومگ – تولید فیلم هیجان انگیز و جاسوسی زن محور The Rhythm Section (بخش ریتم) با بازی بلیک لایولی در نقش اصلی، اواخر سال جاری میلادی آغاز خواهد شد و تامین مالی آن را نیز استودیو فیلم سازی مستقل IM Global بر عهده خواهد داشت. این خبر را مایکل جی ویلسون و باربارا بروکلی از کمپانی EON Productions در لندن و مدیر و موسس کمپانی آی ام گلوبال یعنی استوارت فورد در لس آنجلس اعلام کرده اند.

ویلسون و بروکلی که تهیه کننده هشت فیلم اخیر جیمز باند (SPECTRE و Skyfall و Quantum of Solace و Casino Royale و Die Another Day و The World is Not Enough و Tomorrow Never Dies و GoldenEye) بوده اند، فیلم بخش ریتم را تولید خواهند کرد. فورد و گرگ شاپیرو به همراه نویسنده و فیلمنامه نویس مارک برنل تهیه کننده اجرایی فیلم خواهند بود.

فیلم بخش ریتم، اقتباسی معاصر از اولین رمان سری رمان های هیجان انگیز نویسنده انگلیسی مارک برنل می باشد. نام این سری رمان که شامل چهار کتاب می باشد، “Stephanie Patrick (استفانی پاتریک)” است. قهرمان زن داستان یعنی استفانی پاتریک با بازی بلیک لایولی، پس از مرگ خانواده اش در یک تصادف هوایی، در مسیر خود ویرانگری قرار دارد. چیزی که اوضاع را برای او بدتر می کند، این است که قرار بوده او نیز در آن پرواز باشد. او پس از پی بردن به اینکه این سانحه هوایی، تصادفی نبوده، خشمش در درون هدفی جدید پدیدار می شود و او بر می خیزد و برای آشکار کردن حقیقت، هویت یک قاتل را به خود می گیرد تا مسئولین این سانحه را پیدا کند. استفانی پاتریک جدید و مرگبار، در ماموریتی قرار دارد تا شکاف بین آنچه که می داند و آنچه که به او گفته شده را پر کند. دیگر رمان های این سری رمان شامل رمان Gemini، رمان The Third Woman و رمان Chameleon می باشد.

بلیک لایولی – فیلم The Shallows (آب های کم عمق)

بلیک لایولی اخیرا در فیلم پر فروش The Shallows (آب های کم عمق) محصول کمپانی سونی پیکچرز به ایفای نقش پرداخته است که جایزه People’s Choice Award را برای او به ارمغان آورد. در تابستان همان سال، او در فیلم Cafe Society (کافه سوسایتی) به کارگردانی وودی آلن حضور یافت که در جشنواره کن به نمایش در آمد. فیلم The Age of Adaline (روزگار آدلین) محصول کمپانی لاینزگیت نیز دیگر فیلم پرفروشی است که او در آن نقش اصلی فیلم را بازی کرده است. او در فیلم The Town (شهر) به کارگردانی بن افلک نیز عملکرد خوبی داشت و تحسین منتقدان را بر انگیخت. در حال حاضر نیز او در مراحل پیش تولید فیلم A Simple Favor (یک توجه ساده) به کارگردانی پاول فیگ می باشد.

تولید فیلم بخش ریتم در پاییز ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد و احتمالا تصویر برداری آن در انگلیس، ایرلند، اسپانیا، سوئیس و آمریکا صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *