بیاتومگ – اولین تصویر رسمی از فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) منتشر شده است که در زیر می توانید آن را مشاهده کنید. در مصاحبه ای با تهیه کننده و مدیر اجرایی سریال، اسکات گیمپل، وی به جزییاتی از فصل ۸ و آنچه که باید انتظار داشت اشاراتی کرده است. او بیان می کند:

“در پایان فصل گذشته شاهد بودیم که تمام کاراکترها وارد عمل شدند که بسیار هیجان انگیز بود. دیدن این همه شکل گیری از کاراکترها که ما قبلا ندیده ایم، واقعا جذاب و دیدنی بود.”

“حتی آرون به جری فقط با دادن یک سیب احساس رضایت بخشی دارد…چقدر جالب می شود که اگر فصل آینده با رد و بدل کردن سیب بین کاراکترها آغاز شود.”

سریال مردگان متحرک که بر اساس سری کتاب های کمیکی نوشته شده توسط رابرت کرکمن است، پر بیننده ترین سریال درام برای بزرگسالان بین ۱۸ تا ۴۹ سال است. تهیه کنندگان اجرایی سریال شامل اسکات ام گیمپل، رابرت کرکمن، گیل ان هورد، دیوید آلپرت، گرگ نیکورتو و تام لوسی می باشند.

سریال مردگان متحرک برای هشتمین فصل خود در پاییز امسال باز خواهد گشت. لازم به ذکر است که اولین قسمت از فصل ۸ سریال، صدمین قسمت سریال مردگان متحرک خواهد بود که تا به اینجا پخش شده است.

اولین تصویر فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

فصل ۸ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *