بیاتومگ – کمپانی اپن رود فیلم تریلر جدیدی تحت عنوان Animals vs. Humans (حیوانات علیه انسان ها) از انیمیشن The Nut Job 2 منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. این انیمیشن برای اکران در تاریخ ۱۱ آگوست ۲۰۱۷ (۲۰ مرداد ۱۳۹۶) برنامه ریزی شده است.

در این انیمیشن بازیگرانی چون جکی چان، ویل ارنت، کاترین هیگل و مایا رادولف به عنوان صدا پیشه حضور دارند، کارگردانی آن بر عهده کال برانکر و نویسندگان آن نیز اسکات بِندلی، باب بارلِن و کال برانکر می باشند. نام کامل این انیمیشن The Nut Job 2: Nutty by Nature است و دنباله اولین انیمیشن می باشد که بعد از اکران فروش جهانی قبول ۱۲۰ میلیون دلاری را به خود اختصاص داد.

داستان انیمیشن در مورد ماجراجویی های سورلی اسکوئیرِل می باشد، زمانی که شهردار اوکتون سعی دارد تا با بولدوزر پارک را به کلی نابود کند و به جای آن یک پارک تفریحی خطرناک ایجاد کند، سورلی و گروه خود باید با دیگر حیوانات متحد شوند تا بتوانند شهردار را شکست داده و پارک و خانه خود را نجات دهند.

از جمله تهیه کنندگان و حامیان انیمیشن نیز می توان به کمپانی های Shanghai Hoongman Technology، REDROVER، ToonBox Entertainment ،Gulfstream Pictures و هارلی لیندن، باب بارلن و سانگ وان کیم اشاره کرد.

تریلر انیمیشن The Nut Job 2

 

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *