بیاتومگ – کمپانی آناپورنا پیکچرز دو پوستر جدید از فیلم Detroit (دیترویت) را منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید. این فیلم که توسط کارگردان برنده جایزه اسکار کاترین بیگلو (The Hurt Locker و Zero Dark Thirty) کارگردانی می شود، داستان مهیج یکی از وحشتناک ترین لحظات طی ناآرامی های مدنی را بازگو می کند که شهر دیترویت را در تابستان سال ۱۹۶۷ میلادی تکان داد.

این فیلم یک درام جنایی را ارائه می دهد که در برابر پشت پرده شورش و آشوب سال ۱۹۶۷ میلادی در دیترویت قرار می گیرد. فیلم دیترویت همزمان با ۵۰ مین سالگرد این طغیان در ۴ آگوست (۱۳ مرداد ۱۳۹۶) به روی پرده نقره ای می آید.

بازیگران فیلم دیترویت شامل جان بویگا، ویل پولتر، الجی اسمیت، جیکوب لاتیمور، جیسون میچل، هانا موری، کیتلین دیور، جک رینور، بن اوتول، جوزف دیوید جونز، ایفرایم سایکس، لئون توماس سوم، ناتان دیویس جونیور، پیتون الکس اسمیت، مالکوم دیوید کلی، بنگا آکانابوه، کریس چالک، جرمی استرانگ، لَز آلونزو، آستین هبرت، میگل پیمنتل، کریس دیویس، جان کرازینسکی و آنتونی مکی می باشند.

فیلم دیترویت دومین همکاری بین کمپانی آناپورنا و کارگردان کاترین بیگلو می باشد و آنها قبلا در کنار مارک باول و در فیلم برنده جایزه اسکار Zero Dark Thirty (سی دقیقه بامداد) در سال ۲۰۱۲ همکاری داشته اند.

پوسترهای فیلم Detroit (دیترویت)

فیلم Detroit (دیترویت)
فیلم Detroit (دیترویت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *