بیاتومگ – کمپانی لاینزگیت اولین تصویر و پوستر از فیلم ترسناک Jigsaw (جیگساو) که هشتمین فیلم از سری فیلم های ترسناک Saw (اره) می باشد و سابقا Saw: Legacy (اره: میراث) نام داشته، را منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید.

فیلم جیگساو چهار روز قبل از هالووین در تاریخ ۵ آبان ۱۳۹۶ (۲۷ اکتبر ۲۰۱۷) اکران خواهد شد و تنها چهار ماه مانده به اکران، انتشار تیزر یا تریلری از این فیلم دور از انتظار نیست.

هشتمین فیلم اره به کارگردانی مایکل و پیتر اسپیریگ می باشد که فیلم Daybreakers را در کارنامه دارند و نوشتن فیلمنامه نیز بر عهده پیت گولدفینگر و جاش استولبرگ در کنار سازندگان اصلی جیمز وان و لی وانل می باشد. مارک بورگف، گرگ هافمن، اورن کولس همانند فیلم قبلی، تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارند.

این فیلم که هفت سال بعد از فیلم Saw: The Final Chapter (اره: فصل نهایی) اکران می شود با بازی لورا وندروورت (Bitten, Smallville) و هانا اندرسون (Shoot the Messenger, Lizzie Borden Took an Ax) می باشد. هنوز دیگر بازیگران این فیلم مشخص نشده اند. فیلمبرداری این فیلم پاییز سال گذشته و عمدتا به صورت مخفیانه صورت گرفته است.

تصویر فیلم Jigsaw

فیلم Jigsaw (جیگساو)

پوستر فیلم

فیلم Jigsaw (جیگساو)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *